آخرین اخبار
کد مطلب: 168607
تعيين ضرب‌الاجل براي اتمام عمليات سنگ‌بري در ميرآباد
تاریخ انتشار : 1396/10/30 13:56:05
نمایش : 170
فرماندار شهرکرد، در خصوص فعاليت سنگ‌شکن در منطقه ميرآباد که صداي آن براي شهروندان ايجاد مزاحمت کرده است، گفت: زميني در اين منطقه در سال‌هاي گذشته به شرکت تعاوني واگذار شده و اين شرکت نيز اين زمين را بين اعضاي خود تقسيم کرده است.
فرماندار شهرستان شهرکرد حميد ملک پور در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر؛  اظهار کرد : تعدادي از اعضا کار سنگ‌بري را انجام داده‌اند، اما هنوز چند عضو باقي‌مانده که درخواست تکميل فرآيند سنگ‌بري را داشتند.

فرماندار شهرستان شهرکرد عنوان داشت: به‌منظور تکميل فرآيند سنگ‌بري در زمين مذکور، ساعت مشخصي از روز بين ساعت 8:30 صبح تا ساعت 13 ظهر اجازه فعاليت به اين سنگ‌شکن داده شده تا هم مشکل اين شهروندان حل شود و هم کمترين مزاحمت را براي مردم ايجاد کند.

ملک‌پور با اشاره به اينکه شيب اين زمين زياد بوده و سنگ‌هاي موجود در منطقه حتماً بايد بريده شود تا مالکان بتوانند عمليات ساختما‌ن‌سازي را آغاز کنند، اضافه کرد: پيشنهاد شد از روش‌هاي ديگري غير از پيکور استفاده شود ولي جنس سنگ به‌گونه‌اي است که امکان اين اقدام وجود ندارد.

وي خاطرنشان کرد: اعضاي اين شرکت تعاوني دو هفته از شنبه تا چهارشنبه وقت دارند تا سريعاً فرآيند سنگ‌بري با پيکور را به اتمام برسانند، بعدازظهرها و تعطيلات آخر هفته اجازه کار ندارند و اين مهلت به‌هيچ‌عنوان تمديد نخواهد شد.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن