آخرین اخبار
کد مطلب: 168597
رئيس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري:
بازار با سرعت نور در حال عبور و دور شدن از شکل سنتي است
تاریخ انتشار : 1396/10/27 09:04:50
نمایش : 165
رئيس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري گفت: بازار با سرعت نور در حال عبور و دور شدن از شکل سنتي است، امروز ديگر روز گران‌فروشي نيست و فروشنده‌اي زرنگ است که با روش‌هاي نوين، با سود بيشتر کالاي بيشتري را به فروش برساند.
به گزارش بام ايران خبر ؛  نعيم امامي رئيس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري در سمينار بزرگ تحول در کسب و کار در شهرکرد اظهار کرد: حلقه مفقوده کسب و کار در اين استان آموزش بوده که بلاخره با برگزاري اين سمينار در اين مسير وارد شد.

وي با بيان اينکه برگزاري اين برنامه بر عهده بخش خصوصي بوده افزود: اگر مملکت دست بخش خصوصي بود بهتر از ما اداره مي‌کردند.

امامي با اشاره به اينکه حضور و همکاري بخش خصوصي مي‌تواند به دولت کمک کند کارهاي بزرگي انجام دهد و اگر دولت بخواهد به تنهايي اين اقدامات را انجام دهد هزينه‌هاي بسياري به آن تحميل مي‌شود.

رئيس صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري اضافه کرد: ما به اصناف در استان که بار کشور را به دوش مي‌کشند افتخار مي‌کنيم و به خودمان مي‌باليم که خدمتگزار آن‌ها هستيم.

امامي با اشاره به اينکه بازار با سرعت نور در حال عبور و دور شدن از شکل سنتي است اضافه کرد: مفهوم رکود آن است که در آن ما عرضه بيش از حد و تقاضاي اندک داريم و در اين زمان فروشنده عادات و نيازهاي جديد مردم را بايد رصد کند.

وي تاکيد کرد: امروز ديگر روز گران‌فروشي نيست و فروشنده‌اي زرنگ است که با روش‌هاي نوين، با سود بيشتر کالاي بيشتري را به فروش برساند. 

رئيس صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: اميدوارم اين جلسات آن‌قدر ادامه يابد که همه فروشندگان ما به کالاها و امکانات نوين تجهيز شود.

امامي گفت: مردم چهارمحال و بختياري و شهرستان شهرکرد به سطحي رسيده‌اند که براي آموزش يک هزار و ۳۰۰ نفر حضور مي‌يابند و ما مسئولين بايد بدانيم با چه مردم و چه مخاطبيني طرف هستيم.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن