آخرین اخبار
کد مطلب: 168584
آخرين نفس‌هاي پاس ۱۰ سال پس از اتفاق تلخ/ قهرمان آسيا در دسته سه!
تاریخ انتشار : 1396/10/24
نمایش : 113
آخرين قهرمان ايران در فوتبال باشگاهي آسيا که ۱۰ سال از تصميم غيرکارشناسي مسئولان در مورد انتقال آن مي گذرد حال و روز خوبي در ليگ دسته دوم باشگاه‌هاي کشور ندارد.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، «پاس»، نامي آشنا در فوتبال ايران و آسيا بود که حالا نفس هاي آخرش را مي‌کشد. اين تيم که در سال ۱۹۹۲ قهرمان باشگاه‌هاي آسيا شد و زماني از آن بعنوان قطب سوم فوتبال ايران نام برده مي‌شد، در سال ۱۳۸۶ از تهران به همدان منتقل شد تا فصلي جديد را در دوران حياتش آغاز کند.

حال که ۱۰ سال از آن تصميم مي‌گذرد، تيم پاس نه تنها پيشرفت خاصي نسبت به زمان حضورش در تهران نکرد، بلکه در ليگ دسته دو حضور دارد و در اين مسابقات هم براي بقا تلاش مي‌کند.

اخيرا نيز طي حکمي از سوي استاندار همدان «امير عظيمي» بعنوان مديرعامل جديد اين باشگاه منصوب شد. اين هشتمين و با احتساب دو سرپرست موقت مديرعاملي دهمين مديرعامل اين باشگاه در ۱۰ سال حضورش در همدان محسوب مي‌شود.تيم فوتبال پاس تهران با مجموعه اي از بازيکنان بزرگ که قهرمان آسيا شد

پاس کارش را در همدان با سيد کاظم اوليايي شروع کرد. اوليايي حدود دو فصل مديرعامل اين باشگاه بود و در سال ۸۸ جاي خود را به سردار کريم ملاحي داد. عباس صوفي (شهردار کنوني همدان)، عبدالحميد رمضاني (دو مقطع)، بهرام يدي، حسن عزيزي و محمد تقي رحيمي ۷ مديرعاملي بودند که در ۸ دوره مديريتي مسئوليت اين تيم را بر عهده داشتند. سردار شهيد علي شمسي پور و محمد عيوقيان هم در لابلاي آن در دو نوبت سرپرست مديرعاملي اين باشگاه بودند.

پيگيري‌هاي خبرنگار مهر نشان مي‌دهد که مديرعامل کنوني باشگاه از سوابق مديريتي ورزشي بي‌بهره بوده و از سرمايه گذاران و سرمايه داران شهر همدان و از فعالان در صنف آهن است. وي دومين مدير اين باشگاه در همدان محسوب مي‌شود که از صنف عمران مديريت اين باشگاه را عهده دار بود. پيش از او بهرام يدي که مدير يک شرکت ساختماني بود بر اين مسند نشسته بود. قبل از عظيمي، محمد تقي رحيمي طي دو سال اخير مديريت اين باشگاه را عهده دار بود که اخيرا از اين سمت کنار رفت.

تيم فوتبال پاس همدان در گروه سوم ليگ دسته دوم کشور حضور دارد و در پايان هفته شانزدهم و در فاصله تنها ۴ هفته مانده به پايان اين رقابت‌ها، با يک بازي بيشتر نسبت خوشه طلايي ساوه، بعثت کرمانشاه و شهرداري فومن و ۲ بازي بيشتر نسبت به خيبر خرم آباد که در جدول بالاي اين تيم هستند، در جدولي ۱۱ تيمي در رده هفتم قرار دارد و عملا هيچ شانسي براي قرار گرفتن در بين ۴ تيم بالاي جدول و صعود به مرحله بعدي مسابقات ندارد. اما خطر سقوط به ليگ دسته سوم کشور همچنان اين تيم را تهديد مي کند. 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن