آخرین اخبار
کد مطلب: 168558
اتفاقات مثبتي که در استقلالِ شفر افتاده است/ يک نتيجه رکورددار!
تاریخ انتشار : 1396/10/18 13:43:23
نمایش : 166
شاگردان وينفرد شفر درحالي به وضعيت خود در جدول رده‌بندي ليگ هفدهم سروسامان دادند که با وجود نتايج خوبي که کسب کرده‌اند در کسب يک نتيجه مساوي رکوردار شدند!

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، حالا شرايط استقلال در جدول به گونه‌اي است که تعداد پيروزي‌هاي اين تيم از مساوي‌ها و شکست‌ها بيشتر است و تعداد شکست‌هاي آنها هم از مساوي‌ها و پيروزي‌ها کمتر است. آبي‌ها حالا ديگر بدترين خط حمله ليگ را ندارند و دومين خط دفاعي خوب ليگ را در اختيار دارند. حالا رکورد طولاني‌ترين مدت زمان گل نخوردن به دروازه‌بان جوان آنها اختصاص دارد و براي اولين بار به رده چهارم جدول رده بندي رسيده‌اند و آرامش به اردوي اين تيم بازگشته است.

شاگردان شفر با ۵ شکست، ۶ مساوي و ۷ پيروزي به وضعيت شان سر و ساماني داده‌اند و تعداد گل‌هاي زده‌شان هم دو برابر گل‌هاي خورده‌شان شده است. اما پرتکرارترين نتيجه اين تيم در ۱۸ باري که در ليگ به ميدان رفته‌اند مساوي صفر - صفر است.

تيم فوتبال استقلال که يک سوم ديدارهايش در ليگ با نتيجه مساوي به پايان رسيده است، ۵ مساوي از ۶ مساوي شان با نتيجه صفر - صفر بوده تا اين نتيجه با ۵ تکرار، پرتکرارترين نتيجه تيم استقلال در اين فصل باشد.

آبي ها يکبار با منصوريان مقابل حريف خود بدون گل متوقف شدند و ۴ بار هم در دوران مربيگري شفر به اين نتيجه رسيدند تا شفر هم بيشتر از ساير نتيجه‌هايي که در استقلال گرفته با اين نتيجه ميدان را ترک کرده باشد.

 

سرمربي آلماني آبي‌ها در واقع ۴ بازي از ۱۰ بازي‌اش با آبي پوشان را با نتيجه صفر - صفر به پايان رسانده است و اين يعني ۴۰ درصد از بازي‌هاي او در اين تيم. از نگاهي ديگر مي‌توان گفت شفر با استقلال مساوي نکرده مگر آن که آن مساوي صفر - صفر بوده باشد.

آبي پوشان يکبار در زمان هدايت اين تيم توسط عليرضا منصوريان مقابل ذوب آهن متوقف شدند که آن بازي با نتيجه يک - يک به پايان رسيد. اين تيم در زمان هدايت شفر با تيم‌هاي فولاد، سياه جامگان، پيکان و تراکتورسازي نيز به نتيجه مساوي صفر - صفر رسيد.

پيروزي ۲ بر صفر و شکست ۲ بر صفر هم ديگر نتايج پر تکرار تيم استقلال در اين فصل است. آبي‌پوشان در اين فصل دو بار با نتيجه ۲ بر صفر پيروز شدند و دو بار هم با همين نتيجه شکست خورده‌اند تا اين دو نتيجه هم با ۲ بار تکرار ديگر نتايج نسبتا پر تکرار اين تيم باشد. آنها مقابل پديده و پارس جنوبي ۲ بر صفر شکست خورده‌اند و برابر گسترش فولاد تبريز و نفت تهران ۲ بر صفر پيروز شده‌اند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن