آخرین اخبار
کد مطلب: 168556
قدرداني استاندار از حضور مردم در راهپيمايي بزرگ "شکوه وحدت"
تاریخ انتشار : 1396/10/18 09:21:11
نمایش : 202
استاندار چهارمحال و بختياري در پيامي از حضور مردم استان در راهپيمايي بزرگ "شکوه وحدت" قدرداني کرد.
به گزارش بام ايران خبر؛ مردم چهارمحال و بختياري با حضور خود در اين راهپيمايي بزرگ سيلي محکمي به صورت آشوبگران و مشت محکمي بر دهان ايادي استکبار جهاني زدند.

مردم انقلابي، متدين و شهيد پرور چهارمحال و بختياري همانند ساير صحنه هاي تاريخي ايران اسلامي باز هم به ميدان آمدند تا حضور پرشکوه خود طرحي ديگر از دسيسه هاي استکبار جهاني را شکست دهد.

حضور مردم چهارمحال و بختياري در راهپيمايي بزرگ "شکوه وحدت" 17 دي 1396 عليه آشوبگران و اغتشاشگران اخير و در دفاع از نظام جمهوري اسلامي، آرمان هاي امام خميني (ره)، تجديد پيمان با مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و بيعت با شهداء بار ديگر پايه هاي استکبار جهاني را به لرزه درآورد.

خروش دلاورمردان و شيرزنان چهارمحال و بختياري خط بطلاني بر تمامي نقشه هاي پليد استکبار جهاني به سرکردگي آمريکا، اسرائيل و نوکران آن ها مانند عربستان سعودي کشيد.

مردم ايران و چهارمحال و بختياري پشتوانه اي محکم و براي نظام، جمهوري اسلامي و انقلاب هستند که هيچ توطئه اي نمي تواند بين آنان اندک سستي اي ايجاد کند.

به همين منظور اينجانب از حضور آگاهانه، با بصيرت، پرشکوه و ارزشمند مردم چهارمحال و بختياري در راهپيمايي بزرگ "شکوه وحدت" عليه آشوبگران و اغتشاشگران اخير و خروش آنان عليه استکبار جهاني قدرداني مي کنم.

انتهاي پيام/530ب

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن