آخرین اخبار
کد مطلب: 168543
برخي دنبال مسموم کردن فضا هستند/ استقلال متکي به بازيکن خاصي نيست
تاریخ انتشار : 1396/10/14 11:16:10
نمایش : 205
عضو کميته فني استقلال با اشاره به ديدار حساس اين تيم در هفته هجدهم ليگ برتر گفت: شرايط فني و تاکتيکي تيم به گونه‌اي است که ديگر متکي به يک بازيکن خاص نيست.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از خبرگزاري مهر؛ ستار همداني در گفتگو با خبرنگار در خصوص ديدار روز جمعه آبي پوشان برابر تراکتورسازي تبريز گفت: متاسفانه اين روزها حاشيه هاي زيادي را براي اين بازي ايجاد مي کنند. اتفاقاتي که در ديدار پرسپوليس و تراکتور افتاد حالا به بازي استقلال هم کشيده شده است و برخي بدنبال اين هستند تا فضا و جو اين بازي را مسموم کنند.

وي تاکيد کرد: با شناختي که من از هواداران دو تيم دارم مي دانم که چنين اتفاقاتي نخواهد افتاد و يک بازي زيبا و جذاب را مشاهده خواهيم کرد.

عضو کميته فني استقلال تصريح کرد: در خصوص مسائل فني بايد بگويم که استقلال اين روزها با يک بازي روان و بدون اشتباه نتايج خوبي کسب کرده و در اين ديدار هم به دنبال کسب سه امتياز است و نمي خواهد به راحتي بالاي جدول را از دست بدهد. التبه تراکتورسازي هم درست است که در برابر پرسپوليس شکست خورده و کادر فني اين تيم تحت فشار قرار دارد و حتي گفته مي‌شود اگر مقابل استقلال نتيجه نگيرد برکنار خواهند شد، اما با تمام وجودش مقابل استقلال قرار خواهد گرفت تا هم يک بازي زيبا را ارائه کند و هم موقعيت خود را در جدول بهبود ببخشد.

همداني در خصوص غيبت جباروف و چشمي هم گفت: اين دو از بازيکنان خوب استقلال هستند و توانسته اند در موفقيت هاي استقلال نقش بالايي داشته باشند اما بايد بپذيريم آبي پوشان متکي به فرد نيستند و نفراتي چون منتظري و اسماعيلي مي توانند جانشينان خوبي براي اين دو غايب مقابل ترکتورسازي باشند.

وي در خصوص عملکرد دروازه بان استقلال هم گفت: حسيني در هفته هاي اخير توانسته بهترين عملکرد را درون دروازه داشته باشد اما اميدوارم دچار غرور نشود و همين مسيري را که در پيش گرفته ادامه داده تا بتواند مسافر جام جهاني باشد.

عضو کميته فني استقلال در پاسخ به اين پرسش که آيا از زمان حضور در کميته فني استقلال با سرمربي آبي پوشان هم جلسه اي داشته ايد يا خير ادامه داد: متاسفانه هنوز نتوانسته ايم شفر را از نزديک ببينيم اما قرار است براي ديدارهاي آينده با سرمربي تيم در خصوص مسائل فني صحبت کرده و به يک تعامل خوب دست پيدا کنيم.

همداني در پايان خاطرنشان کرد: از هواداران مي خواهم در روز جمعه اسير حواشي نشوند، آرامش خود را حفظ کنند و با تشويق استقلال ضامن موفقيت اين تيم مقابل تراکتورسازي باشند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن