آخرین اخبار
کد مطلب: 168537
اوج حساسيت در ليگ برتر فوتسال/ مس در اصفهان جشن قهرماني مي‌گيرد؟
تاریخ انتشار : 1396/10/13 12:03:35
نمایش : 206
هفته بيست و پنجم ليگ برتر فوتسال در شرايطي برگزار مي‌شود که تيم مس سونگون در صورت کسب حتي يک امتياز مقابل گيتي پسند مي‌تواند خيالش را بابت قهرماني راحت کند.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، هفته بيست و پنجم ليگ برتر فوتسال روز جمعه و از ساعت ۱۶ برگزار مي شود که در حساسترين مسابقه اين فصل، تيم صدرنشين مس سونگون به مصاف گيتي پسند اصفهان مي رود. اين مسابقه در اصفهان برگزار خواهد شد و تيم مس در صورت حتي کسب يک امتياز، قهرماني خود را مسجل خواهد کرد. گيتي پسند با باخت هفته گذشته، رسما قهرماني را از دست داد و حالا در تلاش است تا در رقابت با تاسيسات دريايي، عنوان نايب قهرماني را از آن خود کند. اين در حالي است که مسئولان باشگاه گيتي پسند از ابتداي فصل تاکيد داشتند فقط براي قهرماني در ليگ تيم خود را بسته اند. 

در ديگر ديدار اين هفته، تيم تاسيسات دريايي که در رده دوم قرار دارد، به مصاف پارسيان شهر قدس مي رود. اهميت و حساسيت اين مسابقه هم چيزي کمتر از ديدار مس - گيتي پسند نيست. صرفنظر از تقابل وحيد شمسايي با محمود خوراکچي سرمربيان تاسيسات و پارسيان، هر دو تيم انگيزه هاي کاملا متفاوتي براي پيروزي دارند. از يک سو، تاسيسات به دنبال کسب پيروزي و قطعي کردن عنوان نايب قهرماني خودش است. چه بسا تاسيسات مي تواند با برد در بازي اين هفته و هفته پاياني و در صورت باخت مس در دو هفته باقي مانده، قهرماني را از آن خود کند. پارسيان اما شرايط متفاوتي دارد و براي بقا در ليگ مي جنگد. پارسيان با ۲۰ امتياز در رده سيزدهم قرار دارد و در صورتي که در اين بازي بازنده باشد و تيم ارژن شيراز هم مقابل حريفش به پيروزي برسد، راهي ليگ دسته اول خواهد شد.

پيش از اين سقوط تيم هيات فوتبال قم به ليگ دسته اول قطعي شده بود. اين تيم روز جمعه به مصاف تيم ارژن شيراز مي رود. بازي شهروند ساري با فرش آرا مشهد هم با نظر شوراي تامين استان مازندران لغو و به زمان ديگري موکول شد.

برنامه هفته بيست و پنجم ليگ برتر فوتسال که روز جمعه اين هفته و از ساعت ۱۶ برگزار مي‌شود، به اين شرح است:

* تاسيسات دريايي - پارسيان شهر قدس
* گيتي پسند - مس سونگون
* شهرداري ساوه - مقاومت قرچک
* مقاومت البرز - حفاري اهواز
* آذرخش بندرعباس - آتليه طهران قم
* ارژن شيراز - هيات فوتبال قم
* شهروند ساري - فرش آراي مشهد - لغو شد

جدول رده بندي ليگ برتر فوتسال به اين ترتيب است:

۱- مس سونگون ۵۹ امتياز
۲- تاسيسات دريايي ۵۳ امتياز
۳- گيتي پسند ۵۱ امتياز
۴- حفاري اهواز ۴۳ امتياز
۵- فرش آرا ۳۵ امتياز
--------------
۱۱- مقاومت البرز ۲۴ امتياز
۱۲- ارژن شيراز ۲۱ امتياز
۱۳- پارسيان شهر قدس ۲۰ امتياز
​۱۴- هيات فوتبال قم ۹ امتياز - سقوط به ليگ دسته اول

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن