آخرین اخبار
کد مطلب: 168518
به مناسبت حماسه نهم دي ماه:
بيانيه سازمان بسيج رسانه سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) استان چهارمحال وبختياري
تاریخ انتشار : 1396/10/10
نمایش : 148
سازمان بسيج رسانه سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) استان چهار محال و بختياري به مناسبت حماسه نهم دي ماه بيانيه صادر کرد.

به گزارش بام ايران خبر ؛ سازمان بسيج رسانه سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) استان چهار محال و بختياري به مناسبت حماسه نهم دي ماه بيانيه صادر کرد که به شرح ذيل است.

 

باسمه تعالي

   تاريخ انقلاب اسلامي مملو از نقاط عطفي است که در اذهان ملت شريف و ولايت مدار ايران اسلامي نقش بسته است. تسخير لانه جاسوسي آمريکا ، دوران غرور آفرين دفاع مقدس و رشادت هاي جوانمردان اين خطه و پيشرفت هاي چشمگير در عرصه هاي مختلف علمي و ... جلوه هاي زريني از سير تکاملي هويت انقلابي و ولايتمداري مردم شريف ايران مي باشند.

بي شک نهم دي ماه نيز يکي از روز هاي با افتخار ملت بزرگوار ايران است که به فرمايش مقام عظماي ولايت در تاريخ براي هميشه ماندگار شد.  

اين حماسه بزرگ فصل نويني از بصيرت و ولايتمداري ملت ايران را در يکي از حساس‌ترين و سرنوشت‌سازترين عرصه‌هاي رويارويي با دشمنان فتنه‌افروز پيش روي جهانيان گشود تا با خيال واهي و افکار پوچ به دنبال آزمودن اراده و اعتماد ايرانيان به انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي نباشند، چرا که اين مردم با وحدت و همبستگي عميق در حمايت از انقلاب و لبيک به نداي رهبر فرزانه‌شان تا پاي جان ايستاده‌اند.

9 دي 88 نشان داد که حضور حماسي ملت، مقطعي و لحظه‌اي نيست، بلکه امري مداوم و برخاسته از عمق اعتقاد ملتي مقاوم است. همان‌طور که رهبر فرزانه انقلاب فرمود: «اين مردم بودند که ناگهان با يک حرکت که برخاسته از بصيرت، دشمن‌شناسي، وقت‌شناسي و از حضور در عرصه مجاهدانه بود، روز 9دي را متمايز کرد اين حرکت مردم اهميت مضاعفي داشت؛ کار بزرگي بود»، 9دي جشن ولايت‌مداري و بصيرت مردم هوشيار اين آب و خاک است.

       تجديد ميثاق ملت ايران با آرمان هاي بلند نظام جمهوري اسلامي، به زعامت و رهبري حکيمانه مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، و اهتزاز پرچم رفيع "ولايت مداري در مقابل بدخواهان و دگر انديشان و فرصت طلبان بيگانه پرست " پيام مهم و ماندگار حماسه 9 دي است. حماسه 9 دي و حضور ميليوني مردم ايران در برائت از فتنه گران و تجديد ميثاق با آرمان هاي امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي (مد ظله العالي) روز "تجلّي غيرت ديني" ملّت شريف ايران و فروزان شدن شعله هاي "آگاهي " و "بصيرتنسبت به واقعيت هاي نهفته در لايه هاي فتنه 88 به شمار مي رود.

مسلماً اين فرصت‌شناسي و ژرف‌نگري و عمل به هنگام آموزه‌هايي بود که ملت ما از امام‌حسين (ع) آموخته بود. ملت ايران در تمام عرصه‌ها و از جمله همين عرصه 9دي ثابت کرده است که همواره پشتيبان ولايت فقيه خواهد بود و يقين دارد که تنها راه مصون ماندن از آسيب‌ها همين پشتيباني از ولايت فقيه است.

  نهم دي روز درخشش نسل‌هاي سوم و چهارم انقلاب و آينده‌سازان کشور در ميدان دفاع از نظام و آرمان‌هاي انقلاب و اعلام برائت از حرمت‌شکنان عاشورا بود که فتنه گران و بيگانگان طمع کار و کينه توز را رسوا و به خاک ذلت کشاند.

           اينک در هشتمين سالگرد قيام و خروش ملت بيدار ايران اسلامي در 9دي، سازمان بسيج رسانه استان ضمن گراميداشت اين روز اعلام مي‌دارد همان‌گونه که در سال 88 ملت سلحشور ايران اسلامي با بصيرت و بيداري خود مقابل طغيان‌گران پست و خودفروخته ايستاده و با خلق حماسه‌اي عظيم از حميت مذهبي، ملي و انقلابي خود دفاع کردند،اين سازمان وبسيجيان رسانه استان در کنار ملت غيور وولايتمدار، اين مسير راهمچون گذشته  انشاالله ادامه خواهند داد ولحظه اي از آرمان هاي انقلاب اسلامي کوتاه نخواهند آمد.

 

سازمان بسيج رسانه سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) استان

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن