آخرین اخبار
کد مطلب: 168510
جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي:
نهم دي ماه تنها يک خاطره نيست بلکه جهت دهنده انقلاب است
تاریخ انتشار : 1396/10/09 12:34:34
نمایش : 138
جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در سالروز حماسه نهم دي ماه اظهار کرد: امروز نهم دي براي ما تنها يک خاطره و يک افتخار نيست بلکه جهت دهنده و عامل پيش برنده انقلاب است.
به گزارش  بام ايران خبر ؛ عبدالله حاجي صادقي  جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با اشاره به اينکه حماسه نهم دي ماه تجلي بصيرت و استقامت امت اسلامي ، غلبه گفتمان مقاومت در برابر دشمنان و تجلي تولي و تبري مردم بود اضافه کرد: در فتنه 88 همه استکبار با همه توانش آمده بود تا چراغ انقلاب را خاموش کند اما اراده خداوند اين بود که انقلاب زنده بماند و دنيا را آماده ظهور کند .

حاجي صادقي با تاکيد بر اينکه بصيرت حاکم بر حماسه نهم دي ماه نشات گرفته از اين جمله بود که دست مي دهم ، سر ميدهم ، فرزند مي دهم اما دينم را نمي دهم ادامه داد: نهم دي عاشوراي انقلاب اسلامي در مقابل فتنه و حمله معاويه صفتان بود و کمتر از 22 بهمن نيست چون 22 بهمن طاغوت را سرنگون کرد و نهم دي فتنه را نابود.

 جانشين نماينده ولي فقيه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: استکبار براي مردم طراحي ده ساله داشت که در نهم دي ماه با حماسه ملت هميشه سرافراز ايران نقش برآب شد، 9 جلد کتاب و دايره المعارف از فتنه 88 و حماسه 9 دي نوشته شد.

وي با تاکيد بر اينکه جمله مکي ، سناتور آمريکايي در کنگره آمريکا که در سال 84 گفت انقلاب اسلامي ايران را با جنبش سبز سرنگون مي کنيم سند محکمي بر طراحي ده ساله استکبار براي فتنه 88 است بيان داشت: پشت پرده فتنه 88 نه فقط آمريکا که جبهه استکبار بود و همه استکبار مطمئن بود اين فتنه جواب مي دهد و انقلاب اسلامي روزهاي آخرعمرش را طي مي کند.

حاجي صادقي اظهار کرد: استکبار معتقد بود بدون حمله نظامي انقلاب را از درون نابوده کرده است و علاوه بر طراحي 10 ساله برنامه 200 روزه ان ها اين اعتماد را برايشان حاصل کرد که انقلاب نابود خواهد شد.

وي تصريح کرد: فتنه گران پا از حريم خود فرا نهاده و با خواستند با حمله به مقدسات مردم تير خلاص را به دينشان بزنند بي خبر از انکه اگر ملت ايران احساس کنند دينشان در خطر است دنيا را به آتش ميکشند.

حاجي صادقي عنوان کرد: نهم دي يعني ميثاق با شهدا و امام شهدا و يعني ملت ايران سختي و نامهرباني ها را تحمل مي کند و اگر روزي کسي مقابل ماهيت ديني انقلاب و ولايتشان بايستد ملاحضه کسي را نمي کنند.

وي يادآور شد: حماسه نهم دي ماه معجزه الهي بدست امت اسلامي در برابر بزرگترين آتش فتنه اي بود که ميخواست  انقلاب را بسوزاند اما به خاکستر تبديل شد.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن