آخرین اخبار
کد مطلب: 168472
نشانه‌اي از انتقال موشک از ايران به يمن وجود ندارد
تاریخ انتشار : 1396/10/02 09:36:15
نمایش : 240
خطيب موقت نماز جمعه تهران گفت: يمن خود موشک دارد و يا اينکه آن را از ديگران مي‌گيرد و به سمت رياض پرتاب مي‌کند و نشانه‌اي از انتقال اين موشک از ايران به يمن وجود ندارد.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، آيت الله امامي کاشاني خطيب موقت نماز جمعه تهران در خطبه هاي نماز جمعه امروز گفت: دنيا امروز عليه جمهوري اسلامي و عليه ملت ايران که داراي عقايد اسلامي و اعتقاد به مقاومت بصيرت هستند، بسيج شده است.

وي افزود: مردم يمن از ديگران موشک مي گيرند و به رياض پرتاب مي کند اما امريکا اعلام مي کند که ايران اين موشک را به يمني ها داده است.

خطيب موقت نمازجمعه تهران ادامه داد: کارشناسان اعلام کرده اند که اين موشک ساخت ايران نيست اما امريکا با اين اتهامات به دنبال اين است که جهان را عليه جمهوري اسلامي ايران بسيج کند.

آيت الله امامي کاشاني خاطرنشان کرد: آمريکا ميلياردها دلار سلاح به سعودي ها فروخته و پول مردم عربستان را صرف کشتن مردم يمن مي کند. آمريکا شيطان بزرگ و ضد اسلام است.

وي افزود: پول مردم عربستان را از حاکم بدبخت مي گيرند و از کشتن مردم يمن، ايجاد اختلاف و جنگ ميان کشورهاي اسلامي مي کنند.

خطيب موقت نماز جمعه تهران خاطرنشان کرد: ترامپ خبيث مي گويد بناي ما اين است که در مرزها و خارج ازمرزهاي آمريکا عدالت و صلح برقرار کنيم. اين دجال شعار دروغ مي دهد و با اقدامات خود امريکا را کوچک کرده و ملت آمريکا را خوار و ذليل کرده است.

آيت الله امامي کاشاني با اشاره به اقدام آمريکا براي انتقال پايتخت رژيم صهيونيستي به بيت المقدس گفت: اين تلاش آمريکا ملت هاي مسلمان را عليه امريکا بسيج کرد و غلطي روي غلط ديگر بود که خيانت هاي آمريکا را روشن کرد.

خطيب نماز جمعه تهران گفت: دنيا پر از قساوت است. دنيا عليه جمهوري اسلامي بسيج شده است زيرا ايران به دنبال انسانيت است و مخالف هر گونه جنگ و خونريزي در منطقه است.

وي  عنوان کرد: آل سعود و امريکا به داعش اميد داشتند و براي آن هزينه کردند. اما داعش مرد و به جهنم واصل شد.

امامي کاشاني در بخش ديگري از سخنان خود اظهار داشت: امريکا به دنبال تجزيه عراق بود اما فکر تجزيه از بين رفت. شجاعت و ايستادگي ملت عراق در برابر دشمنان اين توطئه را باطل کرد.

وي با تأکيد بر لزوم هوشياري و بصيرت ملت ايران يادآور شد: اين تعبير که جمهوري اسلامي، حرم است تعبير افراطي نيست چون اعتقاد به پياده شدن اسلام و ائمه اطهار  در جمهوري اسلامي وجود دارد و نظام جمهوري اسلامي با فداکاري ها شکل گرفته است.

امامي کاشاني تصريح کرد: نبايد نظام و ارکان آن تضعيف شود، نظام و قواي سه گانه کار خود را انجام مي دهند. کار هم وسيع است و هم مشکل. مخصوصاً وظايف و فعاليت هاي قوه قضائيه بسيار مشکل است.

خطيب نماز جمعه موقت تهران تصريح کرد: اگر کسي انتقادي به دولت، مجلس و قوه قضائيه دارد بايد در جلسات خصوصي مطرح کند نه اينکه همين طوري حرف بزند چه بسا حرف هاي خلاف واقع بزند و چه بسا جامعه را متزلزل و دست اندرکاران را دلسرد کند.

آيت الله امامي کاشاني گفت: همه ما زير چتر نظام جمهوري اسلامي هستيم که رهبري آن فقيه جامع الشرايط است. بنابراين کساني که در جمهوري اسلامي کار ميکنند، زير اين چتر هستند.

وي خاطرنشان کرد: من نمي گويم انتقاد نباشد اما انتقادات بايد در جلسات خصوصي مطرح شود و به جامعه کشانده نشود زيرا دشمن خوشحال مي شود. بايد همه در راستاي حفظ کيان نظام تلاش کنيم.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن