آخرین اخبار
کد مطلب: 168460
سرمربي صنعت نفت قراردادش را فسخ کرد/ کمالوند: جواب کسي را نمي‌دهم
تاریخ انتشار : 1396/09/29 13:15:08
نمایش : 272
سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان مي‌گويد سر تصميمش براي استعفا مانده است و با حضور در سازمان ليگ، درخواستش براي فسخ قرارداد با نفت را به رئيس اين سازمان داده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، فراز کمالوند درباره تصميمش براي جدايي از تيم صنعت نفت آبادان که بعد از بازي با پرسپوليس اعلام کرده بود، گفت: بله سر حرف و تصميمم هستم و الان (ساعت ۱۱ صبح) هم سازمان ليگ هستم. نامه درخواست فسخ قراردادم را هم نوشتم و به آقاي بهاروند رئيس سازمان ليگ دادم. اتفاقا دستور اوليه را هم گرفته ام.

وي درباره اينکه آيا بعد از بازي شب گذشته اتفاقي براي بهبود شرايط افتاده و کسي با او از باشگاه تماس گرفته است يا خير؟ گفت: براي من مهم نيست. من جواب تلفن هيچکس را نمي دهم. تصميم خودم را گرفته ام و آنرا عملي مي کنم.

سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت درباره اينکه مديرعامل باشگاه هم از سمتش استعفا داده است، گفت: ايشان بايد بماند کارش را انجام بدهد. گويا من وصله ناچسب و ناجور هستم و اگر جدا شوم شرايط بر وفق مراد جلو مي رود. دست آقايان را باز گذاشته ام. صنعت نفت وضعيت خوبي دارد و استرس سقوط به ليگ دسته اول را هم ندارد. اين تيم مي تواند حتي چشم به سهميه آسيايي داشته باشد. الان هم در جام حذفي به نيمه نهايي رسيده است و در مجموع شرايط خوب است.

وي در واکنش به اينکه آيا به خاطر فشار باشگاه براي جذب بازيکن از يک کانال خاص از سمتش کناره گيري کرده است؟ گفت: همه متوجه شدند بعد از بازي با پرسپوليس چه گفتم. يک تعداد بازيکن سال گذشته در صنعت نفت بودند که اصلا کيفيت نداشتند ولي من بازيکنان خوبي را به نفت آوردم. دوستان تلفن خود را تعمدا جواب نمي دادند و وقتي پول هم آمد، آن را به بازيکنان ندادند.

سرمربي نفت در خصوص اينکه مديران باشگاه با اين کار کارنامه منفي از خود بر جاي مي گذارند، تاکيد کرد: حتما خودشان به اين مسائل فکر کرده اند. من که نمي توانم دايه مهربانتر از مادر بشوم. ان شاءالله در ادامه مسير موفق باشند.

کمالوند در پايان گفت: در حال حاضر در فاصله سه متري مهندس بهروان هستم و فسخ قراردادم را دنبال مي کنم.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن