آخرین اخبار
کد مطلب: 168455
معاون هماهنگ‌کننده ناجا در شهرکرد:
نيروي انتظامي با برهم‌زنندگان نظم و امنيت جامعه به شدت برخورد مي‌کند
تاریخ انتشار : 1396/09/28 18:57:00
نمایش : 191
معاون هماهنگ‌کننده ناجا مقابله با اخلال‌گران براي برقراري امنيت در جامعه را دومين اولويت نيروي انتظامي عنوان و گفت: پليس با اخلال‌گراني که قصد بر هم زدن نظم و امنيت جامعه را دارند به شدت برخورد مي‌کند.
به گزارش بام ايران خبر ؛ ايوب سليماني معاون هماهنگ‌کننده ناجا امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نيروي انتظامي به‌عنوان يک سازمان عظيم نيازمند پايش و نظارت دائمي از رده‌هاي مأموريتي در راستاي اهداف سازماني است و اين يکي از دلايل سفر به اين استان است.

وي از ارائه ۸ هزار و ۹۰۰ نوع خدمت توسط نظام جمهوري اسلامي به مردم خبر داد و اضافه کرد: بيش از يک هزار ۶۰۰ خدمت توسط نيروي انتظامي به مردم انجام مي‌شود.

سليماني ادامه داد: تمامي شئونات مردم به نحوي با نيروي انتظامي مرتبط است و درواقع نيروي انتظامي پرچم‌دار خدمت به مردم در نظام جمهوري اسلامي است.

وي با اشاره به اينکه برخي از نقاط کشور دچار مشکل هستند و بنابراين نياز به مراقبت بيشتري دارند افزود: در همين راستا نظارت فراگير از همه شهرها در دستور کار قرار دارد و در نظارت‌ از استان‌ها تصميمات لازم براي بهبود شرايط گرفته و اجرا مي‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده ناجا خاطرنشان کرد: کاهش تلفات جاده‌اي اولويت‌هاي نيروي انتظامي بوده و اين مطالبه‌ايي است که از سوي مقام معظم رهبري مطرح شده است.

سليماني با اشاره به اينکه با دو برابر شدن جاده‌ها و خودروها در کشور، تلفات جاده‌اي به نيم کاهش يافته يادآور شد: بيشتر جاده‌هاي چهارمحال و بختياري کوهستاني بوده و از همين رو سامان‌دهي آن‌ها نيازمند همکاري بين‌بخشي ميان ارگان‌ها است که خوشبختانه شاهد همکاري خوبي هستيم .

معاون هماهنگ‌کننده ناجا از عملکرد قابل قبول نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري در يکسال گذشته خبر داد و بيان داشت: اين استان داراي خصوصيات منحصر به فرد است و در همه مقاطع نظام جمهوري اسلامي همراهي خوبي داشته است.

وي يکي از مهم‌ترين دغدغه‌هاي نيروي انتظامي را حفاظت از مرزهاي کشور دانست و عنوان داشت: با جانفشاني‌هاي خدمت‌گذاران مردم در نيروي انتظامي علي‌رغم تلاش‌هاي دشمن براي ايجاد ناامني، موفق نبوده است و پليس در مرزهاي کشور در حال نزديک شدن به نقطه مناسب بازدارندگي است.

سليماني مقابله با اخلال‌گران براي برقراري امنيت در جامعه را دومين اولويت نيروي انتظامي عنوان و تاکيد کرد: پليس با اخلال‌گراني که قصد بر هم زدن امنيت جامعه را دارند به شدت برخورد مي‌کند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن