آخرین اخبار
کد مطلب: 168450
جزئيات توافق باشگاه پرسپوليس با ريزه‌اسپور/ طارمي خيلي مهم نيست!
تاریخ انتشار : 1396/09/27 12:48:48
نمایش : 246
هرچند هنوز متن کامل توافق باشگاه پرسپوليس و همتاي ترکيه‌اي منتشر نشده اما اهداف مسئولان باشگاه ايراني از رايزني‌هاي سياسي و ديپلماتيک کاملا مشخص شده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، پس از رايزني‌هاي مسئولان باشگاه پرسپوليس با ريزه اسپور ترکيه که البته در مراحل اول راه به جايي نبرد و منجر به صدور حکم محروميت از دو پنجره نقل و انتقالات و جريمه ۷۹۰ هزار يورويي مهدي طارمي و باشگاه شد، رايزني‌هاي جديدي براي تعديل اين احکام آغاز شد.

درحالي که طرفين از طريق مذاکره مسئولان ورزشي به توافقات مثبتي نرسيده بودند، مذاکرات و گفتگوها به مقامات سياسي و رده بالاي دو کشور کشيد و در نهايت با دخالت روساي جمهور دو کشور طرفين به توافق خوبي رسيدند که به نظر مي رسد بيشتر به سود باشگاه پرسپوليس است. 

با وجود اينکه سرپرست باشگاه پرسپوليس قرار بود بعد از بازي با بادران جزئيات توافق با باشگاه ترکيه اي را اعلام کند اما بنا بر دلايلي اين اعلام به تعويق افتاد و قرار است بزودي در اين مورد اطلاعات دقيق و کاملي منتشر شود. 

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد آنچه براي پرسپوليس در اين پرونده از اهميت بالايي برخوردار است باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستاني است تا از اين طريق هم بتوانند قيمت بازيکنان فعلي را در حد معمول نگه دارند و هم اينکه بتوانند براي فصل آينده بازيکنان جديدي را جذب کنند.

مورد مهم ديگر بخشيده شدن مبلغ جريمه اي است که براي باشگاه و مهدي طارمي در نظر گرفته شده است. تلاش مسئولان باشگاه اين است که اين مبلغ را به طور کامل پرداخت نکنند تا تدبيري کنند که خيلي از اين موضوع لطمه نبينند. 

از سوي ديگر برخلاف اينکه گفته شده بود مهدي طارمي براي ادامه فوتبالش راهي ترکيه خواهد شد، اين اتفاق در مذاکرات مطرح نشده و مسئولان باشگاه قصد ندارند براي بخشيدن مدت محروميت اين بازيکن رايزني داشته باشند چرا که زمان کوتاهي از آن باقي مانده و تيم هم از نظر فني در شرايط خوبي قرار دارد و غيبت مهاجم سرخ ها خيلي نمي تواند تاثيرگذار باشد.

قرار است باشگاه ترکيه اي در نامه اي مکتوب پيشنهادات و راه حل هاي خود براي آسانتر شدن شرايط اين پرونده را به باشگاه پرسپوليس اعلام کند و مسئولان باشگاه نيز جزئيات آن را در اختيار هواداران قرار دهند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن