آخرین اخبار
کد مطلب: 168445
معاون وزير راه و شهرسازي:
ساخت بيمارستان 239 تختخوابي بروجن براساس استانداردهاي جهاني است
تاریخ انتشار : 1396/09/26 12:31:05
نمایش : 353
معاون وزير راه و شهرسازي گفت: بيمارستان 239 تختخوابي بروجن بر اساس استانداردهاي جهاني در حال ساخت است.
به گزارش بام ايرات خبر ، محمدجعفر عليزاده روز جمعه در جريان بازديد از بيمارستان در حال ساخت بروجن بيان کرد: از نگاه سازمان بهداشت جهاني؛ بيمارستان با معيارهاي علمي، درماني، اجتماعي و فرهنگي و عجين شده با زندگي مردم است که به اين مسائل در بيمارستان بروجن توجه شده و از بيمارستان هايي است که بصورت ويژه کار شده است.

وي زمان آغاز عمليات اجرايي اين بيمارستان را سال 88 عنوان کرد و افزود: دليل تاخير در اجراي اين طرح تخريب برخي بخشها و نوسازي دوباره حدود 25 درصد از فضاي بيمارستان بر اساس همين استانداردها و توسعه شهر بروجن است.

عليزاده افزود: با توجه به اهميت بالاي بخش اورژانس در بيمارستان 20 تخت جديد به اين بخش و 33 تخت به بخش مراقبت هاي ويژه افزوده شد.

عليزاده زمان تحويل اين طرح به دانشگاه علوم پزشکي استان را در گرو تجهيز بيمارستان از سوي دانشگاه عنوان کرد و افزود : پيش از اتمام طرح، تيم ويژه اي از سوي وزارت راه و شهرسازي و دانشگاه علوم پزشکي چهارمحال و بختياري براي بررسي کامل طرح، اعمال نقطه نظرات کارشناسان معاونت درمان و رفع نواقص بزودي به بروجن اعزام مي شوند.

نماينده مردم شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي نيز راه اندازي بخش ام آر آي در اين بيمارستان را ضروري دانست و از رئيس دانشگاه علوم پزشکي استان خواست تا اين طرح را در اولويتهاي تجهيز قرار دهد.

همچنين مساعد نبودن جاده دسترسي به بيمارستان،درب کوچک ورودي اورژانس و کوچک بودن مکان امحاي زباله هاي بيمارستاني از مشکلاتي بود که در بازديد معاون وزير راه از بيمارستان بروجن مطرح شد.

شايان ذکر است ساخت بيمارستان جديد بروجن با ظرفيت 239 تخت با 16هزار و 680 متر مربع زيربنا از سال 88 آغاز شده و هم اينک به پيشرفت 95 درصدي رسيده است  .

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن