آخرین اخبار
کد مطلب: 168435
آخرين وضعيت مذاکره پرسپوليس با ريزه‌اسپور و پاسخ مسئولان ترکيه‌اي
تاریخ انتشار : 1396/09/23 10:55:56
نمایش : 318
سرپرست باشگاه پرسپوليس که براي رسيدگي به پرونده مهاجم اين تيم و باشگاه ريزه اسپور راهي ترکيه شده، نشست‌هاي فشرده‌اي را با مسئولان اين تيم برگزار کرده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، حميدرضا گرشاسبي همچنان در ترکيه به سر مي‌برد تا جريمه ۷۹۰ هزار يورويي باشگاه پرسپوليس از سوي کميته انضباطي فدراسيون بين المللي فوتبال را به خاطر تخلف در انتقال مهدي طارمي از ريزه اسپور ترکيه را کاهش دهد.

سرپرست باشگاه پرسپوليس که قرار بود شب گذشته به تهران بازگردد به خاطر مذاکرات فشرده خود با سران باشگاه ريزه اسپور تصميم گرفت در ترکيه مانده و تکليف نهايي اين موضوع را مشخص کند.

گرشاسبي مي خواهد در همان جلسات خود، توافقي را با مديران ريزه اسپور امضا کند تا با مدرکي معتبر به تهران بازگردد. از اين رو بعيد نيست سرپرست باشگاه تا ظهر پنجشنبه نيز نشستي را با مدير بخش ورزش باشگاه ريزه اسپور ترکيه داشته باشد.

روابط عمومي باشگاه ريزه اسپور ترکيه در گفتگو با خبرنگار مهر، از صحبت در خصوص جزئيات جلسه ميان حميدرضا گرشاسبي و مديران باشگاه ريزه اسپور ترکيه امتناع کرد و گفت: در حال مذاکره هستيم. اين موضوع در جلساتي که در استانبول برگزار مي شود در حال پيگيري است. از جزئيات مربوط به آن بي اطلاعيم و نمي توانيم تا زماني که مدير بخش ورزشي باشگاه، تصميم نگرفته است در اين باره صحبت کنيم.

پندار خمارلو مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس نيز در گفتگو با خبرنگار مهر، از جزئيات جلسه طولاني مدت شب گذشته گرشاسبي با مدير ورزشي باشگاه ريزه اسپور ترکيه اظهار بي اطلاعي کرد و اظهار داشت: هنوز صحبت جديدي با آقاي گرشاسبي نداشتيم و مشخص نيست ماندن ايشان در ترکيه تا چه زماني طول مي کشد. قرار بود عصر امروز به تهران بيايند اما اگر مذاکرات طولاني شود امکان دارد باز هم بازگشت اعضاي حقوقي باشگاه در اين پرونده به تاخير بيفتد.

وي درباره احتمال حضور مهدي طارمي براي حضور در ريزه اسپور ترکيه به مدت نيم فصل تصريح کرد: چنين صحبتي صورت نگرفته است و قرار هم نيست او را به ريزه اسپور بدهيم.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن