آخرین اخبار
کد مطلب: 168418
دستگيري دو باند ارازل واوباش درعمليات ضربتي پليس چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/09/21 09:31:57
نمایش : 400
فرمانده انتظامي استان ازدستگيري دوباند ارازل واوباش درعمليات ضربتي پليس امنيت عمومي استان، خبر داد.
به گزارش بام ايران خبر ، سردار" غلامعباس غلامزاده" فرمانده انتظامي استان چهارمحال و ختياري اظهار كرد:‌ در پي وصول گزارشي مبني بر عرض اندام يك باند ارازل و اوباش و تير اندازي هوائي به قصد ايجاد ناامني در سه نقطه از شهركرد موضوع در دستور كار دو اكيپ ويژه پليس امنيت عمومي فرماندهي انتظامي استان، قرار گرفت.

وي افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتي، بررسي دقيق ابعاد اين رخداد و جمع آوري اطلاعات با استفاده از تمامي امكانات و اظهارات شاهدان، افراد اين باند را در كوتاه ترين زمان ممكن شناسائي و با هماهنگي دستگاه قضائي چهارنفر از مسببين را در عمليات غافلگيرانه اي دستگير و به مرجع قضائي معرفي كردند.

فرمانده انتظامي چهارمحال وبختياري با اشاره به ادامه تحقيقات جهت كشف سلاح متهمين خاطر نشان كرد: در عمليات ضربتي ديگري عوامل پليس امنيت عمومي استان پنج نفر از اعضاي يك باند ارازل و اوباش كه ضمن تظاهر مستانه نيمه هاي شب در محور شهركرد به اصفهان محدوده تونل رخ اقدام به راه بندان كرده بودند را دستگير كردند.

سردار غلامزاده در پايان با اشاره به كشف چند تيغه شمشير و قمه از خودرو متهمين و معرفي آنها به مراجع قضائي گفت: امنيت و آرامش مردم خط قرمز پليس است و نيروي انتظامي استان با هنجارشكنان و برهم زنندگان نظم و امنيت جامعه قاطعانه و قانوني برخورد مي كند.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن