آخرین اخبار
کد مطلب: 168369
در چهارمحال و بختياري:
پروژه هاي عمراني را به بخش خصوصي واگذار کنيد
تاریخ انتشار : 1396/09/11
نمایش : 291
استاندار چهار محال و بختياري گفت: نبايد منتظر بودجه هاي دولتي ماند و پروژه هاي عمراني را تا جايي که امکان دارد به بخش خصوصي واگذار کنيد.
به گزارش بام ايران خبر؛ اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري در جلسه شوراي برنامه ريزي استان چهار محال و بختياري اظهار کرد: مديران بايد براي جذب اعتبار فرايندي را در نظر بگيرند و نگذارند اعتباري که تخصيص داده مي شود برگشت داده شود.

وي  با اشاره به اينکه اولويت واگذاري پروژه ها بايد به پيمانکاران بومي باشد تصريح کرد: چنانچه شرکتي توان گرفتن کارهاي بزرگ را ندارد مي توانند چند شرکت بايکديگر جوين شده تا پروژه هاي سنگين و عظيم را در استان بتوانند بگيرند.

عباسي ادامه داد: چک هايي که پيمانکاران وصول مي کنند در همين استان و در حساب هاي استان واريز شود که  اين امر  به اقتصاد استان نيز کمک ميکند.

وي اذعان داشت: نهادها و دستگاه هاي دولتي نيز احتياجات خود را از توليدات استان خريداري کنند و اگر توليدات کيفيت لازم را ندارند آن کارخانه سعي کند کيفيت توليدات خود را بالا ببرد.

عباسي بيان داشت: کارگاه ها و کارخانه هاي استان استاندارد لازم براي توليدات خود داشته باشند .

وي در پايان خاطر نشان کرد: فرمانداران شهرستان هاي استان سعي کنند کميته هاي برنامه ريزي را در شهرستان هاي خود هرچه سريعتر و به موقع تشکيل دهند.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن