آخرین اخبار
کد مطلب: 168355
ديدارهاي مشکوک با بدهکار بانکي پس از دو استعفا
تاریخ انتشار : 1396/09/07 10:21:53
نمایش : 387
استعفاي دو نفر اول باشگاه پرسپوليس و ديدارهاي مشکوک بازيکنان و سرمربي سرخپوشان با فردي که به ادعاي مسئولان يکي از بدهکاران بانکي است، نگراني‌هايي را ايجاد کرده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، پس از آنکه علي اکبرطاهري از مديرعاملي باشگاه پرسپوليس کنار رفت و گرشاسبي سرپرستي اين باشگاه را برعهده گرفت، محمدعلي ترکاشوند معاون اقتصادي باشگاه هم با بيان اينکه نمي تواند به کارش ادامه دهد از مسئوليت خود استعفا کرد.

دو نفر اول باشگاه پرسپوليس درحالي از مسئوليت هايشان استعفا کردند که تعدادي از بازيکنان اين تيم طي روزهاي گذشته ملاقات هاي جداگانه اي با رئيس پيشين هيات مديره اين باشگاه داشته اند و پس از خروج از جلسه با وي به تعريف و تمجيد از او پرداخته اند.

تکميل اين ماجراي مشکوک ديدار برانکو ايوانکوويچ با وي بود که در آستانه تمديد قرارداد بود و قبلا اعلام کرده بود که با مسئولان باشگاه به توافق هاي خوبي رسيده است اما ظاهرا رئيس پيشين هيات مديره پرسپوليس مي خواهد تمديد قرارداد برانکو را هم به اسم خودش تمام کند!

به نظر مي رسد تصميمات در مورد آينده پرسپوليس در محلي خارج از باشگاه گرفته مي شود و مديريت باشگاهي که زير مجموعه وزارت ورزش است به منزل شخصي فردي منتقل شده که ماه هاي گذشته را به خاطر بدهي هاي بانکي و اتهام هاي مالي که به او وارد شده بود در بازداشت بسر مي برد. 

درست است که باشگاه پرسپوليس با مشکلات مالي دست به گريبان است و بازيکنان هم بجز پول به چيز ديگري فکر نمي کنند و سمت کسي مي روند که پول دارد، اما آيا نبايد همه اين اتفاقات از کانال باشگاه و طبق روال اداري صورت بگيرد؟ آيا اين نشست ها در راستاي برخي اهداف براي آينده نيست؟

برگزاري چنين نشست هايي اگر با هماهنگي باشگاه باشد ايرادي ندارد و نمي توان خيلي به آن نقد وارد کرد اما اينکه محل برگزاري چنين جلساتي جاي باشگاه پرسپوليس را بگيرد و به محل تصميم گيري براي آينده اين باشگاه تبديل شود قطعا مشکل ساز خواهد بود و يک اقدام غيرحرفه اي است و بجز تضعيف مديريت باشگاه ثمره ديگري نخواهد داشت. 

اگر قرار است کمکي به باشگاه صورت بگيرد بايد روال اداري و قانوني خود را طي کند و طوري نباشد که ماجراي درگيري رئيس پيشين هيات مديره سرخپوشان با علي اکبرطاهري دوباره تکرار شود و مشخص نشود چقدر به باشگاه کمک شده و از چه کانالي رفت و آمد مالي صورت گرفته است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن