آخرین اخبار
کد مطلب: 168306
دبير شوراي فرهنگ عمومي کشور:
با سرلوحه قرار دادن فرهنگ به کاهش آسيب هاي اجتماعي کمک کنيد
تاریخ انتشار : 1396/08/25 10:18:44
نمایش : 330
دبير شوراي فرهنگ عمومي کشور گفت: به منظور شناسايي آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي کارگروه هايي بايد در سطح استان تشکيل شود.
به گزارش بام ايران خبر ؛ سيد محمدرضا موالي‌زاده  دبير شوراي فرهنگي عمومي کشور در نشست با استاندار چهار محال و بختياري با بيان اينکه بايد کيفيت برنامه‌ها و فعاليت‌هاي فرهنگي در دستور کار مسئولان استان قرار گيرد اظهار داشت: اهداف و برنامه هاي فرهنگ و ارشاد اسلامي در دولت دوازدهم بايد در دستور کار قرار گيرد.

وي در ادامه افزود: براي تحقق اهداف دولت دوازدهم مسئولين بايد با همکاري، همدلي و انسجام و با تدوين برنامه هاي مطلوب در يک مسير هم گام شوند.

دبير شوراي فرهنگ عمومي کشور با اشاره به وجود آسيب هاي اجتماعي در جامعه خاطر نشان کرد: به منظور شناسايي آسيب هاي اجتماعي و فرهنگي بايد کارگروهي تشکيل و در اين راستا فعاليت کند.

دبير شوراي فرهنگ عمومي کشور تصريح کرد: بايد در راستاي ارتقأ فرهنگ عمومي در همه زمينه ها مسئولين برنامه هاي مطلوبي تدوين و اقدامات لازم را انجام دهند و همچنين فرهنگ ديني را سرلوحه کار خود قرار دهند.

موالي زاده با بيان اينکه فرهنگ نبايد به زمان خاصي محدود شود بلکه بايستي همواره مورد توجه قرار گيرد عنوان کرد: اگر مردم جامعه فرهنگ را سرلوحه کار خود قرار دهند آسيب هاي اجتماعي کاهش مي يابد.

 و ي افزود:  در اين دولت شوراي فرهنگ عمومي در راستاي کاهش آسيب هاي اجتماعي  به طور جدي عمل خواهد کرد.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن