آخرین اخبار
کد مطلب: 168283
بيش از هزار شرکت خدمات گردشگري ظرفيت فعاليت در حوزه سلامت دارند
تاریخ انتشار : 1396/08/21 11:08:35
نمایش : 283
دبيرکل مرکز گردشگري سلامت کشورهاي اسلامي گفت: بيش از ۱۰۰۰ شرکت خدمات گردشگري ظرفيت فعاليت در حوزه سلامت را دارند که اميدواريم مورد حمايت قرار بگيرند.

به گزارش بام ايران خبر ؛ مجيد زنگوئي دبيرکل مرکز گردشگري سلامت کشورهاي اسلامي در گفتگو با خبرنگار مهر به نقش شرکت‌هاي خدمات گردشگري سلامت در توسعه روابط سلامت ايران با ساير کشورهاي اسلامي اشاره کرد و برنامه‌هاي اين مرکز در برگزاري سومين کنگره و نمايشگاه بين‌المللي توسعه روابط اقتصادي در حوزه سلامت با کشورهاي اسلامي را تشريح کرد.

وي گفت: تعداد مهمانان خارجي دعوت شده به اين رويداد  که نيمه دوم دي ماه برگزار مي شود  ۱۰۰ نفر از افراد موثر در اين حوزه از کشورهاي اسلامي هستند.

وي با تاکيد بر نقش شرکت‌هاي خدمات گردشگري سلامت اعلام کرد: در حاشيه اين رويداد کارگاه‌هاي آموزشي با موضوع نحوه فعاليت شرکت‌هاي خدمات گردشگري در عرصه‌هاي بين‌المللي برگزار مي‌شود که علاقه‌مندان در اين کارگاه‌هاي آموزشي شرکت خواهند کرد.

زنگويي گفت: اين گونه برنامه هاي آموزشي و حمايتي باعث ترغيب فارغ‌التحصيلان حوزه‌هاي درماني و گردشگري جهت ايجاد شرکت‌هاي خصوصي و فعاليت در اين زمينه مي‌شود.

دبيرکل مرکز گردشگري سلامت کشورهاي اسلامي به تجربيات کشورهايي مانند ترکيه و هند در حوزه گردشگري سلامت اشاره کرد و گفت: اميدواريم با توجه به سودآوري فعاليت در عرصه سلامت براي بخش‌هاي خصوصي و با حمايت اين مرکز شاهد ايجاد و توسعه فعاليت اين گونه شرکت‌ها در ايران اسلامي باشيم.

وي از اعلام آمادگي مرکز توسعه گردشگري سلامت کشورهاي اسلامي جهت برندسازي از خدمات اين مجموعه‌ها و همچنين دفاتر خدمات گردشگري فعال در حوزه سلامت در عرصه‌هاي بين‌المللي خبر داده و سومين کنگره سلامت کشورهاي اسلامي را فرصتي مناسب جهت آشنايي با بخش‌هاي خصوصي خارجي و آغاز فعاليت در اين حوزه عنوان کرد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن