آخرین اخبار
کد مطلب: 168180
گره کور در پرونده «گولچ» و پرسپوليس/ کدام يک برنده مي‌شوند؟
تاریخ انتشار : 1396/07/23 12:39:53
نمایش : 1197
با گذشت حدود يک سال از شکايت بازيکن استراليايي و باشگاه پرسپوليس از يکديگر هنوز فدراسيون بين المللي فوتبال حکمي را در مورد اينکه حق با چه کسي است صادر نکرده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، پرونده شکايت آنتوني گولچ از باشگاه پرسپوليس هنوز به مرحله صدورحکم از سوي فيفا نرسيده است. چرا که باشگاه پرسپوليس نيز بابت غيبت اين بازيکن در تمرينات پرسپوليس و فسخ يکطرفه قراردادش از گولچ شکايت کرده است.

پندار خمارلو مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در اين باره به خبرنگار مهر گفت: هنوز هيچ حکمي در اين خصوص به باشگاه پرسپوليس نرسيده است. شرايط پرونده گولچ طوري است که فکر مي کنيم هم زمان به هر دو شکايت رسيدگي شود. چرا که درباره يک پرونده است و به همين خاطر نيازمند زمان خواهد بود.

وي در ادامه تصريح کرد: براي همکاري با اين بازيکن هيچ مشکلي نداشتيم اما گولچ بطور کاملا ناگهاني تصميم به ترک ايران گرفت و ديگر هم براي گرفتن پولش به ايران نيامد. حق خودمان دانستيم که براي دفاع از منافع باشگاه از وي شکايت کنيم. حالا هم اين موضوع را تا انتها دنبال خواهيم کرد.

اينطور که به نظر مي رسد پرونده مدافع استراليايي سابق پرسپوليس تبديل به يکي از پيچيده ترين پرونده هاي حقوقي سرخپوشان در فيفا شده است. 

آنتوني گولچ در شکايت خود از باشگاه پرسپوليس خواهان پرداخت ۱۲۰ هزار دلاري قراردادش همراه با غرامت تاخير در پرداخت آن شده است که هنوز فيفا، درباره آن اعلام نظر نکرده است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن