آخرین اخبار
کد مطلب: 168175
ايران قدرتمند‌تر از هميشه
تاریخ انتشار : 1396/07/22 12:29:48
نمایش : 1187
ترديدي نيست که ستيز سلطه‌جويانه‌ آمريکا عليه ايران، در سال‌هاي آينده نيز ادامه خواهد يافت اما در اين نکته نيز نبايد ترديد کرد که ايران قدرتمندتر از هميشه به راه خود ادامه خواهد داد و بر توطئه‌هاي آتي نيز غلبه خواهد کرد.
به گزارش بام ايران خبر ؛ به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ امير سرتيپ احمدرضا پوردستان، جانشين فرمانده کل ارتش طي يادداشتي در روزنامه جام جم نوشت:

دفاع مقدس گنجينه‌اي ارزشمند و عبرت‌آموز براي تاريخ امروز و فرداي کشور است و هفته دفاع مقدس، فرصتي براي نشان دادن بخشي از اقتدار نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران بويژه ارتش به مردم است. در عين حال مي‌توان تقارن هفته دفاع مقدس با ماه محرم را نيز فرصتي مناسب براي تبيين فرهنگ ايثار و شهادت و فرهنگ عاشورا به نسل‌هاي جديد انقلاب اسلامي عنوان کرد.

امروز ما علاوه بر تجربه هشت سال جنگ تحميلي، جنگ اول و دوم خليج فارس و جنگ افغانستان را رصد کرده و با بهره‌گيري از اين آموخته‌ها، آمادگي حضور در شرايط نابرابر را داريم. اقتدار نيروهاي مسلح کشور در مقايسه با سال‌هاي دفاع مقدس بسيار بالاتر است و اين اقتدار سبب شده تا حضور بيگانگان هيچ تاثيري در امنيت کشور نداشته باشد.

مقاومت، پايداري و صلابت مردم ايران در هشت سال دفاع مقدس تحت فرماندهي هوشمندانه و مديريت حکيمانه حضرت امام(ره) روند جنگ تحميلي و واقعيات صحنه نبرد را به گونه‌اي ترسيم کرد که دشمنان منطقه‌اي و فرامنطقه‌اي نه تنها دسترسي به اهداف خود را با شکست مواجه مي‌ديدند که تلاش همه‌جانبه‌اي را براي نجات صدام و جلوگيري از فروپاشي رژيم بعث در دستور کار قرار دادند.

ترديدي نيست که ملت غيور ايران اسلامي به فضل و مدد الهي با رهبري مقتدرانه و حکيمانه مقام معظم رهبري حضرت آيت‌الله العظمي امام خامنه‌اي عزيز (مدظله العالي) و اندوخته‌ها و تجربيات عزت‌بخش هشت‌ساله دفاع مقدس و پس از آن دوران رشد و بالندگي و سازندگي، بابصيرت و هوشياري آحاد جامعه در برابر هجمه‌ها، توطئه‌ها و ترفندهاي مذبوحانه دشمنان قسم‌خورده با بيداري و هوشياري، اقتدار و عظمت بيش از پيش اسلام و نظام مقدس جمهوري اسلامي را براي آحاد مسلمانان به ارمغان خواهند آورد.

البته نبايد اين نکته را نيز از نظر دور داشت که به طور قطع نبرد ملت ايران با دشمنان خود پايان نيافته است. جنگي که رژيم صدام به ملت ايران تحميل کرد، حاصل توطئه مشترک آمريکا، اروپا و اکثر رژيم‌هاي عربي خاورميانه و خليج‌فارس بود. دولتمردان آمريکا با هويت اسلامي انقلاب و ظلم‌ستيزي و سازش‌ناپذيري نظام جمهوري اسلامي ايران، مشکل دارند. آمريکا، انقلاب اسلامي را آغازگر بيداري اسلامي در جهان و کانون مقاومت در برابر سياست‌هاي سلطه‌جويانه خود مي‌بيند و به همين دليل در چهار دهه اخير از هيچ تلاشي براي نابودي نظام جمهوري اسلامي ايران خودداري نکرده است.

در همين ارتباط مي‌توان به رجزخواني اخير ترامپ رئيس‌جمهور آمريکا در مجمع عمومي سازمان ملل متحد اشاره کرد که نشانه شکست‌هاي دولت آمريکا در مقابل جمهوري اسلامي ايران در منطقه غرب آسياست.

ترديدي نيست که ستيز سلطه‌جويانه‌ آمريکا عليه ايران، در سال‌هاي آينده نيز ادامه خواهد يافت اما در اين نکته نيز نبايد ترديد کرد که ايران قدرتمندتر از هميشه به راه خود ادامه خواهد داد و بر توطئه‌هاي آتي نيز غلبه خواهد کرد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن