آخرین اخبار
کد مطلب: 168071
مسئول بازرسي سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهار محال و بختياري
دفاع مقدس؛ خورشيد تابان تاريخ انقلاب اسلامي ايران
تاریخ انتشار : 1396/06/31 13:33:20
نمایش : 573
مسئول بازرسي سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهار محال و بختياري گفت: دفاع مقدس مانند خورشيد تاباني است که هيچ گاه از تاريخ انقلاب اسلامي پاک نخواهد شد.
احمد راستينه مسئول بازرسي سپاه حضرت قمر بني هاشم (ع) چهار محال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر ؛ اظهار کرد: ايام دفاع مقدس ايامي است که جوانان ايران زمين به پيرو نفس هاي قدسي امام عظيم الشان و امام راحل عظيم الشان در طبيعيت از اسلام در صحنه ها ي رشادت و شرف حضور پيدا کردند و صحنه هاي بي بديلي را براي انقلاب اسلامي و تاريخ بشريت رقم زدند .

وي تصريح کرد: دفاع مقدس گنجينه عظيم است که لحظه لحظه آن يادآور رشادت ها و بزرگ مردي هاي فرزندان جمهوري السلامي ايران است.

راستينه اذعان داشت: دفاع مقدس تلئلويي از خورشيد پر فروغ  انقلاب اسلامي است که اين خورشيد پر فروغ امروز عرصه هاي مختلفي را در جهان  در نورديده  والگوهاي بي بديلي را براي جوانان نهضت هاي ازادي بخش در سراسر جهان شکل داده است.

وي عنوان کرد:  اگر مي بينيد در عراق ،  سوريه و افغانستان صحنه هاي بي بديلي از مقاومت مبارزه بر عليه گروه تکفيري شکل دادند و اگر مي بينيد که امروز بغداد سقوط نميکند و جونان آن ها  به تبعيت از الگوي بسيج ايراني يک مدلي را خلق مي کند که جريان تکفيري و سردم دار آن امريکا و نظام سلطه زمينگير مي شود همه اينها به مدد الگو يري از دفاع مقدس ما است.

راستينه تاکيد کرد: بزرگداشت دفاع مقدس و گرامي داشت دفاع مقدس بر همه ما لازم است.

وي خاطر نشان کرد: اين نمايشگاه مقدمه و الگويي است  که بتواند اين صحنه هاي درخشان را براي جوانان ما يادآوري کند و عطر و بوي شهدا،  عطر روزهاي شهادت ،  مبارزه و ايثار همچنان در جامعه بپيچد و الگويي باشد براي حرکت جوانان براي دفاع از انقلاب اسلامي و دفاع از مکتب اسلامي .

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن