آخرین اخبار
کد مطلب: 168066
دفاع مقدس در امتداد عاشورا/ ترامپ، دلقک دنياي سياست!/امريکا هيچ گاه قابل اعتمادنبوده است
تاریخ انتشار : 1396/06/30 13:07:55
نمایش : 635
فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم عليه السلام گفت: ايستادگي و مقاومت رهبري و مردم ايران و پايبندي به نظام جمهوري اسلامي همواره موجب شده که انقلاب اسلامي مقتدرانه بايستد و با روندي که آمريکا و هم پيمانانش پيش گرفتند قطعا موجب نابودي خود و پيروزي حزب الله خواهد شد.
سردار علي محمد اکبري فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم عليه السلام در گفت و گو با بام ايران خبر، ضمن عرض تسليت فرارسيدن ماه محرم و گرامي داشت ياد و خاطره شهدا و تبريک فرا رسيدن هفته دفاع مقدس و بازگشايي مدارس گفت: دفاع مقدس در واقع تدوام راه سيدالشهدا بوده و هم زمان شدن دهه ماه محرم و دفاع مقدس مي تواند اين پيوند را تثبيت نمايد.

سردار اکبري به رشادت هاي مردم با هدايت هاي امام خميني (ره) اشاره و خاطرنشان کرد: در دوران گذشته دو بخش مهم و اصلي از خاک ايران جدا شد که با همت بسيجيان و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس ذره اي از خاک ايران از کشور جدا نشده و نگذاشتند دشمن به خاک ايران تجاوز کند.

وي خاطرنشان کرد: به برکت رشادت ها و حضور همه جانبه مردم، انقلاب اسلامي ايران تثبيت و به جهانيان انتقال يافت.

فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم عليه السلام به صحبت هاي اخير رئيس جمهور امريکا اشاره و گفت: انتظار ما از دشمنان بيش از اين نيست و هيچ گاه نمي توان به دولت امريکااعتماد کرد.

وي با بيان اينکه آمريکا هميشه ثابت کرده است قابل اعتماد نبوده، افزود: کساني هستند که مي خواهند با وابستگي به آمريکا ايران را تهديد کنند.

سردار اکبري تاکيد کرد: ايستادگي و مقاومت رهبري و مردم ايران و پايبندي به نظام جمهوري اسلامي همواره موجب شده که انقلاب اسلامي مقتدرانه بايستد و با روندي که آمريکا و هم پيمانانش پيش گرفتند قطعا موجب نابودي خود و پيروزي حزب الله خواهد شد.

وي به الگوگيري جوانان دهه دوم و سوم بعد از انقلاب از رشادت هاي رزمندگان دوران دفاع مقدس اشاره و گفت: ورو  اين عزيزان به فضاي دفاع مقدس و مجموعه ارزشهاي به يادگار مانده از آن روزها از افتخارات بزرگ ما بوده و احساس غرور مي کنيم.

فرمانده سپاه حضرت قمر بني هاشم عليه السلام به برپايي نمايشگاه دفاع مقدس در چهارمحال وبختياري اشاره و گفت: اين نمايشگاه توسط گروه هنرمندان بسيج سپاه  استان برپا شده و غرفه ها با مباحث روز چيده شده که مي تواند به خوبي بر روي مخاطب اثر بگذارد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن