آخرین اخبار
کد مطلب: 168065
​افتتاح نمايشگاه بزرگ عاشوراييان در شهرکرد
تاریخ انتشار : 1396/06/30 12:55:06
نمایش : 639
هم زمان با دهه اول محرم و هفته دفاع مقدس نمايشگاه بزرگ عاشوراييان در مصلي امام خميني (ره) شهرکرد و با حضور استاندار چهارمحال و بختياري فرمانده سپاه قمر بني هاشم (ع) و جمعي ديگر از مسئولين افتتاح شد
اسماعيل مولوي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرکرد  در حاشيه افتتاح اين نمايشگاه در  گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر اظهار کرد: در آستانه گراميداشت و ياد و خاطره رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس شاهد افتتاح نمايشگاه دفاع مقدس بوديم.

وي تصريح کرد: افتتاحيه نمايشگاه دفاع مقدس تلفيقي از هفته دفاع مقدس و ايام محرم بود که  با نام نمايشگاه بزرگ عاشوراييان و با همکاري تمام دستگاه ها و نهادهاي اجرايي و سازماني شهرستان شهرکرد و استان چهارمحال و بختياري در مکان مصلي بزرگ حضرت امام خميني افتتاح شد.

وي  هدف از برپايي نمايشگاه را  نکوداشت،  پاسداشت و زنده نگه داشتن ياد و نام کساني است که از جان خود گذشتند تا از ناموس خود دفاع کرده باشند.از جان خود گذشتدند تا ياد ما بماند و جان خود را در کف اخلاص نهادند تا امروز امنيت را براي ما به ارمغان بياورند

مولوي با اشاره به اينکه امروز در اين نمايشگاه حدود30 غرفه که تلفيقي از غرفه هايي همچون فضاي مجحازي و جنگ نرم اقتصاد مقاومتي و محروميت زدايي و عملکرد نقش رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس  است اذعان داشت: اين نمايشگاه در غالب تيپ قمر بني هاشم (ع) که از افتخارات هشت سال دفاع مقدس و از افتخارات اين استان بودند و هستند و غرفه هايي در غالب ترويج فرهنگ عفاف و حجب و سبک زندگي اسلامي که بسيج خواهران و توليد کننده هايي که در اين عرصه فعاليت دارند در اين غرفه ها مشغول فعاليت هستند

وي با بيان اينکه در  اين نمايشگاه  مشاوره نيز ارائه خواهد شد  بيان داشت: عرضه  محصولات ايراني اسلامي از جمله کارهايي است که در اين نمايشگاه صورت گرفته است.

مولوي ادامه داد:  کلبه معرفت   با حضور خواهران انديشمند و کارشناسان مجرب طب سنتي و سبک زندگي اسلامي در اين نمايشگاه وجود دارد.

وي اذعان داشت: نقش امر به معرو و نهي از منکر در زنده نگه داشتن ياد و نام عاشورا  در غالب دو غرفه به بينندگان ارائه خواهيم شد.

مولوي به ديگر فعاليت ايستگاه سلامت در اين نمايشگاه اشاره کرد و گفت: معاونت بهداشت و مرکز بهداشت استان در بسيج جامع پزشکي  که ويزيت رايگان  در غالب تست قند خون و فشار خون ارائه مي دهند.

وي ادامه داد: غرفه بصيرت افزايي  در اين نمايشگاه وجود دارد که در اينجا شبهات سياسي ارائه خواهد شد

مولوي بيان داشت: بسيج مردمي در هشت سال دفاع مقدس و زنده نگه داشتن ياد و نام که در غالب نقش بسيج در هشت سال دفاع مقدس فعال هستند
وي به اکران فيلم داعش در شهرکرد نيز اشاره کرد و گفت: اکران فيلم داعش در شهرکرد کار بسيار ارزشمندي است که با همکاري سپاه قمر بني هاشم (ع) توليد شده است.
 
مولوي يادآور شد: اين نمايشگاه تا پايان دفاع مقدس در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به روي بينندگان عزيز باز خواهد ماندو هماهنگي هايي انجام شد که از ظرفيت فرهنگيان عزيز در شهرستان و همچنين بسيج دانش آموزي خواهر و برادر به ترتيب برنامه اي که در اختيار آن ها قرار داديم در بسيار مشاق بودند و مراجعاتي داشتند که به صورت منسجم و بازديد کنند و در طول هفته استفاده خواهيم کرد.

وي به نقش رسانه ها نيز در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و اذعان داشت: رسانه ها مي توانند با زدن قلم بهترين نقش را در افکار عمومي رقم بزنند.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن