آخرین اخبار
کد مطلب: 167468
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري:
حضور در پاي صندوق‌هاي راي عرصه مهمي از صيانت از انقلاب است
تاریخ انتشار : 1396/02/29 10:42:17
نمایش : 2827
نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه انقلاب اسلامي ايران امانت بزرگي در دست مردمان است که بايد ان را صيانت کنند اضافه کرد: يکي از عرصه‌هاي مهم براي صيانت از انقلاب حضور در پاي صندوق‌هاي راي است.
به گزارش بام ايران خبر؛ حجت الاسلام محمدعلي نکونام نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري دقايقي پيش با حضور در پاي صندوق راي در دبيرستان شهيد حقيقي شهرکرد راي خود را به صندوق انداخت.

وي در حاشيه راي‌ريزي اظهار کرد: جاهايي را مي‌بينيم ساعت‌ها قبل از انتخابات در محل راي‌گيري حاضر شدند که اين نشان از بصيرت، عقلانيت و بيداري مردم است.

نکونام با اشاره به اينکه انقلاب اسلامي ايران امانت بزرگي در دست مردمان است که بايد ان را صيانت کنند اضافه کرد: يکي از عرصه‌هاي مهم براي صيانت از انقلاب حضور در پاي صندوق‌هاي راي است.

نماينده ولي‌فقيه در چهارمحال و بختياري تاکيد کرد: همانگونه که حضور در پاي صندوق راي مهم است انتخاب آگاهانه نيز بسيار مهم بوده چون بايد اداره شهر به دست افراد باکفايت سپرده شود.

وي ادامه داد: فردي که به عنوان رياست جمهور انتخاب مي‌شود بايد توانايي‌هاي لازم را براي اداره کشور داشته باشد و به معناي واقعي به ارزش‌هاي انقلاب و ضرورت مردم و جامعه آگاه بوده در عرصه‌هاي مهم حاضر باشد.


امام جمعه شهرکرد در انتها گفت: انشالله به مدد الهي اين روز بزرگ هم به خوبي تمام شود و بعد هم که تمام شد من به همگان توصيه کنم که الان يک رقابت بسيار سالم است و تا پايان انتخابات ادامه پيدا خواهد کرد و بعدش هم دوران رفاقت آغاز مي‌شود همه در کنار همديگر هرکس با هرسليقه اي به هر کسي که خواسته رأي داده و بعد از تمام شدن انتخابات، دوران رفاقت و دوستي در کنار هم و همه دست در دست هم دادن و انشالله کشورمان را آباد کردن و انقلاب رشد دادن باشد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن