آخرین اخبار
کد مطلب: 167466
فرماندار شهرستان شهرکرد:
مردم اخبار انتخابات را از رسانه ملي و خبرگزاري‌ها پيگيري کنند
تاریخ انتشار : 1396/02/29 09:51:47
نمایش : 2798
فرماندار شهرستان شهرکرد گفت: مردم به شايعات توجه نکنند و اخبار را از صدا و سيما، خبرگزاري‌ها و جرايد مطمئن پيگيري کنند، اعتمادي به فضاي مجازي نيست چراکه اطلاعات را به‌صورت غلط در اختيار مردم قرار مي‌دهند.
حميد ملک‌پور فرماندار شهرستان شهرکرد در گفت و گو با بام ايران خبر؛ اظهار کرد: انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا در استان به صورت سنتي برگزار مي‌شود و تنها در شهرکرد و بروجن به صورت پايلوت مکانيزه (نيمه‌مکانيزه) خواهد بود.

وي با بيان اينکه همه مردم براي حضور در پاي صندوق‌هاي راي بايد شناسنامه و کد ملي خود را به‌همراه داشته باشند افزود: اين درحالي است که در شهرکرد و بروجن تنها ثبت کد ملي کفايت مي‌کند.

فرماندار شهرستان شهرکرد اضافه کرد: تعداد کانديداها در شهرکرد ۱۴۹ نفر بوده اما بعد از اعلام انصرافي‌ها اين تعداد به ۱۱۰ نفر رسيد که امروز در صحنه رقابت حاضر شدند.

ملک پور با تاکيد بر اينکه مردم کد کانديداي موردنظر خود را يادداشت کنند و همراه خود داشته باشند افزود: تعداد افرادي که براي شوراي شهر و روستا مي‌توان به آن راي داد در شهرستان‌هاي شهرکرد و بروجن هفت نفر و براي ساير شهرستان‌ها پنج نفر بوده که اين تعداد در برخي از روستاها به سه نفر کاهش يافته است.

فرماندار شهرکرد خاطرنشان کرد: مردم به شايعات توجه نکنند و اخبار را از صدا و سيما، خبرگزاري‌ها و جرايد مطمئن پيگيري کنند، اعتمادي به فضاي مجازي نيست چراکه اطلاعات را به‌صورت غلط در اختيار مردم قرار مي‌دهند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن