آخرین اخبار
کد مطلب: 166775
هم زمان با دهه فجر:
مساجد را سنگر انقلاب تعريف کنيم
تاریخ انتشار : 1395/10/23 10:55:02
نمایش : 564
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهار محال و بختياري گفت: هم زمان با دهه فجر بيائيم مساجد استان را سنگر انقلاب تعريف کنيم تا شور و حال برقرار شود.
به گزارش بام ايران خبر؛ علي گرجي رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهار محال و بختياري اظهار کرد: هم زمان با دهه مبارک فجر در استان چهارمحال و بختياري 4 برنامه محوري اجرا خواهد شد.

وي با اشاره به اينکه 12 بهمن تجديد بيعت با امام راحل خواهد بود تصريح کرد: روز 12 بهمن ماه در سراسر مدارس استان زنگ انقلاب نواخته خواهد شد.

گرجي به برنامه هاي شاخص در اين ايام اشاره و عنوان کرد: مانور رژه موتوري که از فرودگاه شهرکرد شروع و تا فرهنگسرا بزرگ شهرکرد ادامه و  تجمع خواهند کرد، ميهماني لاله ها که در 62 گلزار  شهدا استان برگزار مي شود , برگزاري يادواره شهدا انقلاب، برگزاري ولادت سراسر نور که روز پرستار نام گذاري شده که همه کميته ها اين جشن را برگزارمي  کنند ، بيعت بختياري ها با امام راحل و راهپيمايي 22 بهمن ماه که در 116 نقطه استان برگزار خواهد شد .

وي تجمع راهپيمايي روز 22 بهمن ماه را در مرکز استان چهار محال و بختياري امام زادگان دو معصوم (س) اعلام کرد و گفت: چنانچه در اين روز بارندگي صورت گيرد مسير تغييرو اطلاع رساني مي شود .

گرجي يادآور شد: هر شهرستاني هم زمان با ايام دهه فجر  يک برنامه ويژه و محوري دارد که هر روز برگزار مي کند.

وي با بيان اينکه کميته ها صد درصد مردمي هستند بيان داشت: اگر  همه کميته ها کمک و همکاري لازم را داشته باشند به آرمان هايي که مقام معظم رهبري توجه دارند دست پيدا خواهيم کرد.

انتهاي پيام/530ب
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن