آخرین اخبار
کد مطلب: 166768
جام حذفي اسپانيا؛
انتقام بارسلونا از بيلبائو/جشن صعود با کاشته اي ديگر از ليونل مسي
تاریخ انتشار : 1395/10/23 09:37:39
نمایش : 594
تيم فوتبال بارسلونا با انتقام شکست ديدار رفت مقابل بيلبائو در جام حذفي، به مرحله بعدي رقابتهاي کوپا دل ري صعود کرد.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرگزاري مهر، دور برگشت مرحله يک هشتم نهايي رقابتهاي جام حذفي اسپانيا چهارشنبه شب ادامه يافت و در مهمترين بازي تيم بارسلونا در ورزشگاه نوکمپ به مصاف اتلتيک بيلبائو رفت و اين تيم را با نتيجه ۳ بر يک شکست داد.

در نيمه نخست تيم بارسلونا با يک گل از حريف خود پيش افتاد. لوئيس سوارز در دقيقه ۳۶ روي سانتر نيمار به زيبايي دروازه بيلبائو را گشود. در اين نيمه نيمار يک بار ديگر براي سوارز گلسازي کرده بود که کمک داور به اشتباه آن را آفسايد گرفت.

بارسلونا نيمه دوم را هم خوب شروع کرد. نيمار در دقيقه ۴۸ از روي نقطه پنالتي گل دوم آبي اناريها را به ثمر رساند اما بيلبائو خيلي زود و در دقيقه ۵۱ توسط انريک سابورت به گل رسيد تا همه معادلات ميزبان به هم ريزد.

بعد از اين گل بارسلونا فشار حملات خود را افزايش داد و بعد از موقعيت هاي زيادي که از دست داد در دقيقه ۷۸ روي ضربه کاشته ليونل مسي به گل رسيد. مسي در بازي رفت هم از روي ضربه کاشته گلزني کرده بود و با اين ضربه زيباي خود زمينه گلزني مثلث MSN را در يک ديدار فراهم کرد.

بارسلونا که در ديدار رفت ۲ بر يک شکست خورده بود انتقام آن باخت بحث برانگيز را گرفت و با برتري ۴ بر ۳ در مجموع دو بازي، به مرحله يک چهارم نهايي راه يافت.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن