آخرین اخبار
کد مطلب: 166763
همزمان با اجراي طرح «سرزمين من ايران» در چهار محال و بختياري
اعضاي کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان با جاذبه هاي جغرافيايي کشور آشنا مي شوند
تاریخ انتشار : 1395/10/23 08:53:06
نمایش : 246
مدير کل کانون چهارمحال و بختياري ضمن تاکيد بر غني سازي آگاهي هاي جغرافيايي کودکان و نوجوانان و آشنايي آنان با محيط زيست خود از برگزاري طرح «سرزمين من ايران» در مراکز کانون استان خبر داد.
 به گزارش  بام ايران خبر ؛ فرزاد رحيمي مدير کل کانون چهار محال و بختياري اظهار کرد: شناخت محيط زندگي خود و ديگران، ايجاد الفت نسبت به محيط زندگي و وطن، شناخت مفاخر سرزمين ، ابنيه تاريخي، اماكن مذهبي و ... از جمله اهداف اجري اين طرح در مراکز کانون استان محسوب مي شود.
 
فرزاد رحيمي با اشاره به اينکه در اين روش معرفي سرزمين به صورت نوشته همراه با عكس وتصوير به گونه اي مناسب در معرض ديد اعضا قرا  مي گيرد استفاده  از مسابقه و جدول را از جمله فعاليتهاي جذاب و متنوع در راستاي اجراي اين طرح عنوان کرد.

مدير کل کانون ارائه ي مطالبي پيرامون سرزمين مورد نظر به صورت حضوري و رودررو براي اعضا، استفاده از عكس ، اسلايد، ماكت، نقشه، و در صورت امكان نمايش فيلم از يك سرزمين، بازديد از خود سرزمين و منطقه ، بازديد موزه هاي مردم شناسي ، شركت در جشن ها و مراسم آئيني و ... را از جمله شيوه هاي متنوع آموزشي کانون در اين راستا عنوان کرد.

قرار است در اين طرح کودکان و نوجوانان با جاذبه ها، اقليم فرهنگها، اقوام و... کشور آشنا شوند و دستاورد هاي فرهنگي هنري خود را در اين راستا در نمايشگاهي با عنوان «سرزمين من ايران» جهت بازديد عموم به نمايش بگذارند.

انتهاي پيام/530ب

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن