آخرین اخبار
کد مطلب: 166762
زماني در گفتگو با مهر:
تيموريان از استقلال به تيم ملي بر مي‌گردد/ از آشتي رحمتي خوشحالم
تاریخ انتشار : 1395/10/22 14:00:26
نمایش : 317
عضو هيات مديره باشگاه استقلال با بيان اينکه نگراني ها از مديريت داخل زمين اين تيم با حضور آندرانيک تيموريان برطرف خواهد شد، گفت: از آشتي سيدمهدي رحمتي و محمد خرمگاه بسيار خوشحالم.

به گزارش بام ايران خبر؛ حسن زماني در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره عملکرد باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات و نگراني هواداران، گفت: جاي نگراني نيست. از طرف مديرعامل و سرمربي باشگاه، مذاکراتي با چند بازيکن صورت گرفته؛ از جمله «سرور جباروف» بازيکن ازبکستاني.

وي افزود: خوشبختانه نامه اي که براي جباروف به ازبکستان فرستاده ايم، تا اينجاي کار نتايج مثبتي داشته است. اميدواريم که شاهد حضور اين بازيکن در استقلال باشيم.

عضو هيات مديره باشگاه استقلال در خصوص آخرين وضعيت حضور آندرانيک تيموريان در استقلال گفت: تيموريان هم با ماشين سازي تسويه حساب و قراردادش را لغو کرده است. اين بازيکن مشکلي براي حضور در استقلال ندارد. ما حضور تيموريان در استقلال را تا اينجا قطعي مي دانيم مگر اينکه مورد حاد و استثنايي پيش بيايد.

زماني خاطرنشان کرد: اگر بتوانيم حضور همين دو بازيکن را در استقلال به نتيجه برسانيم، با توجه به بضاعت و ساير نفرات تيم، دغدغه ديگري نخواهيم داشت.

وي در پاسخ به اين سئوال که «آيا مشکل تيموريان با باشگاه ماشين سازي برطرف شده است؟» تاکيد کرد: تا جايي که به من اطلاع داده اند، آندو رضايتنامه اش را گرفته است. فکر مي کنم آمدن آندو به استقلال زمينه حضورش در تيم ملي را مجددا فراهم مي کند.

عضو هيات مديره باشگاه استقلال در پاسخ به سئوالي مبني بر احتمال خريد بازيکنان ديگر به جز آندو و جباروف، يادآور شد: خوشبختانه باشگاه استقلال در نقل و انتقالات احساسي برخورد نکرده است. هنوز فرصت داريم و سعي بر اين است که بر اساس منطق جلو برويم. استقلال به دنبال بازيکناني است که به کارش بيايد نه جذب هر بازيکني بدون منطق و حساب.

زماني در خصوص احتمال بالاگرفتن تنش در استقلال با بازگشت تيموريان و ابقاي سيدمهدي رحمتي در اين تيم، گفت: مطمئن باشيد چنين اتفاقاتي رخ نمي دهد. بازيکنان بزرگ، سعه صدر زيادي هم دارند.

وي افزود: آندو روي استقلال تعصب دارد. تجربه زياد او به عنوان يک هماهنگ کننده در مرکز ميدان مي تواند نگراني هايي که از بابت مديريت داخل بازي در استقلال وجود داشت را برطرف کند.

عضو هيات مديره باشگاه استقلال درباره آشتي مهدي رحمتي و محمد خرمگاه کاپيتان و مربي استقلال در منزل يکي از پيشکسوتان اين تيم، تصريح کرد: من هم در جريان اين آشتي قرار گرفتم و از اين حرکت بسيار خوشحالم. انتظار داريم اعضاي تيم به سود منافع باشگاه حرکت کنند تا انتظارات ۳۰ ميليون هوادار برآورده شود.

زماني در پايان درباره تجمع چند روز پيش هواداران مقابل ساختمان باشگاه و سردادن شعار عليه وي و سيدرضا افتخاري، گفت: ما اين مسائل را جدي نمي گيريم. کساني که جلوي باشگاه آمدند، هوادار واقعي باشگاه نيستند چون با اين حرکات تيم را در اين مقطع حساس وارد چالش مي کنند. اميدوارم کساني هم که هماهنگ کننده اين تجمعات هستند به خودشان بيايند چون اين باشگاه براي ۳۰ ميليون هوادار است و نبايد به دنبال منافع شخصي باشيم.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن