آخرین اخبار
کد مطلب: 166743
رهبر انقلاب اسلامي در ديدار مردم قم:
قوه قضائيه مقتدر و شجاع دشمن را در اهداف خود ناکام مي‌کند
تاریخ انتشار : 1395/10/19 13:07:51
نمایش : 288
رهبرانقلاب با تاکيد براينکه وجود يک قوه‌ قضائيه مستقل و شجاع را همه بايد قدر بدانند، بيان داشتند: آنچه که دشمن را در اهداف خود ناکام مي‌کند اين است که بتوانيم قوه‌ قضائيه‌ مقتدر داشته باشيم.
به گزارش بام ايران خبر به نقل از خبرگزاري مهر به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، همزمان با فرا رسيدن سالگرد قيام ۱۹ دي ۱۳۵۶ مردم انقلابي قم، هزاران نفر از قشرهاي مختلف مردم اين استان صبح امروز (يکشنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي ديدار کردند.

رهبر انقلاب اسلامي در اين ديدار تاکيد کردند: دشمن به‌دنبال از بين بردن عوامل اقتدار ملي است و به دستگاه‌هايي که مظهر اقتدار کشورند حمله مي‌کند.

ايشان با بيان اينکه من کاري به بگومگوهاي اخير رؤساي قوا ندارم؛ اينها به حول و قوه‌ي الهي تمام مي‌شود، افزودند: لکن وجود يک قوه‌ي قضائيه مستقل و شجاع را همه بايد قدر بدانند.

حضرت آيت الله خامنه اي بيان داشتند: آن چيزي که دشمن را در اهداف خود ناکام مي‌کند اين است که بتوانيم يک قوه‌ي قضائيه‌ي مقتدر و يک دولت شجاع و برنامه‌ريز داشته باشيم؛ اينها را بايد تقويت کرد.

ايشان با اشاره به اين مطلب که امروز محافل انگليسي براي منطقه و ايران اسلامي نقشه مي‌کشند؛ يکي از نقشه‌هاي دشمن را تجزيه‌ي کشورهاي منطقه عنوان کردند و افزودند: مي‌گويند دوران يک عراق، يک سوريه، يک ليبي و يک يمن گذشته است. اسم ايران را نمي‌آورند چون از افکار عمومي ايران مي‌ترسند. اينها هم مثل محمدرضا که گفت، مي‌خواهند ايران، ايرانستان شود.

 

مشروح خبر متعاقبا منتشر خواهد شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن