آخرین اخبار
کد مطلب: 166739
يادداشت/
استراتژي دولت براي فرار از بحران ناکارآمدي
تاریخ انتشار : 1395/10/18 12:13:26
نمایش : 676
دولت براي فرار از ضعف و بحران کارآمدي خود، به استراتژي «بهترين دفاع، حمله است» روي آورده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ محمد عبدالهي نوشت: دولت  براي فرار از ضعف و بحران کارآمدي خود، به استراتژي «بهترين دفاع، حمله است» روي آورده است. 

 
«مقصر تراشيدن» براي مشکلات و «حمله به همه»، راهکارهاي اين استراتژي هستند. با توجه به اينکه گردن «دولت قبل» ديگر جا ندارد، «شهرداري و آقاي قاليباف»، «قوه قضائيه»، «منتقدان در شبکه هاي اجتماعي»، «صداوسيما»، «نهادهاي انقلابي»!، « ترامپ» و کمي هم « بدعهدي امريکايي ها» و حتي «طبيعت!!» ديگر آستين هاي تقصيرکار از زبان دولتي ها شده اند!

از يکسو ابتکار، مسئول محيط زيست کشور، "شهرداري تهران" را بدليل «تردد کاميون هاي فرسوده» متهم آلودگي هوا اعلام ميکند! در حاليکه مسئول محيط زيست کشور! نمي داند (يا نميخواهد بداند) که متولي نوسازي کاميونهاي فرسوده ستاد مديريت حمل و نقل و سوخت کشور (زير نظر وزارت راه و شهرسازي) است نه شهرداري! بهرحال سفرهاي خارجي  و فعاليت هاي سياسي، فرصتي براي دانستن اين مسائل جزئي و پيش پا افتاده! باقي نميگذارد! حيف که فقط نميتواند گرد و خاک خوزستان و سيستان و آلودگي تبريز و مشهد را به گردن قاليباف بيندازد!

از آن سو! کواکبيان، وکيل الدوله فراکسيون اميد! در اظهاراتي محيرالعقول، علت افزايش قيمت دلار را "نقد منتقدان برجام" برمي شمرد و کمر علم اقتصاد را اينچنين نابود ميکند!

از آن طرف، روحاني در گفتگوي تلويزيوني ميگويد: «مردم بدانند حقوقهاي غيرمتعارف مخصوص قوه مجريه نيست؛ در نهادهاي انقلابي هم هست!» بجاي برخورد با مفسدان، بجاي پاسخگويي به شعور ميليونها ايراني براي حيف و ميل مالشان در حلقوم مديران دولتي، اينچنين خود را تطهير ميکند!

آيا دولت واقعا گمان ميکند که با عمليات حرف به جاي عمل ميتواند به انتخابات 96 اميد داشته باشد؟!
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن