آخرین اخبار
کد مطلب: 166711
اختيار به سرمربي واگذار شد؛
منصوريان تصميمش در مورد رحمتي را گرفت/ اين بار پا پس نمي‌کشد!
تاریخ انتشار : 1395/10/14 12:05:50
نمایش : 424
سرمربي استقلال تصميم نهايي خود در خصوص سيدمهدي رحمتي کاپيتان آبي پوشان را اتخاذ و آن را به هيات مديره باشگاه اعلام کرده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از خبرنگار مهر، از صحبت‌هاي عليرضا منصوريان نه بوي مماشات به مشام مي‌رسد نه بوي سازش. مماشات و سازش با جرياني که در چهار فصل اخير نقشش در تيم استقلال همچون چوب لاي چرخ بوده است. جرياني که در نهايت منجر به فاصله گرفتن اين تيم از مسير قهرماني مي‌گردد.

نيم فصل حضور روي نيمکت استقلال فرصت مناسبي بود براي تجربه اندوزي سرمربي جوان آبي پوشان تا در تيم تحت رهبري اش «سره» را از «ناسره» تشخيص دهد. او حالا دوست و دشمن را در تيمش مي شناسد و عاقلانه‌ترين تصميمي که مي‌تواند بگيرد، گرفتن درس عبرت از سرنوشت مربياني مثل امير قلعه نويي و پرويز مظلومي در سالهاي اخير استقلال است. مربياني که چوب مماشات و مصلحت انديشي خود را خوردند و بعد از کنار رفتن از هدايت استقلال دست به يکسري افشاگري هاي مبهم در خصوص پشت پرده هاي اين باشگاه زدند.

شکست استقلال در جام حذفي برابر نفت باب اتفاقات و حاشيه هاي تازه اي را براي استقلال باز کرد. علني شدن نارضايتي و دلخوري منصوريان از عملکرد فني و رفتارهاي انضباطي کاپيتان تيمش که در نهايت منجر به اتخاذ يک تصميم سخت با يک ريسک بالا شد. نيمکت نشيني کاپيتان در آخرين ديدار نيم فصل. ريسکي که البته جواب داد و منجر به اين شد استقلال بهترين نمايشش در اين فصل را با جوانانش ارائه دهد.

گمانه زني نزديک به واقعيت «قرار گرفتن نام کاپيتان در ليست مازاد بعد از نيمکت نشيني در اصفهان»، شکاف ايجاد شده بين سرمربي و کاپيتان را عميق تر کرد. گرچه ليست موسوم به مازاد فعلا به صورت رسمي از سوي باشگاه ارائه نشد، اما حتي همين مطرح شدن اين بحث نشان از جايگاه متزلزل کاپيتان در اين تيم را دارد.

شواهد نشان مي دهد مجموعه باشگاه استقلال بزودي تصميم نهايي خود را در خصوص رحمتي خواهد گرفت. تصميمي که از دو حالت خارج نخواهد بود. يا رحمتي در روزهاي پيش رو از استقلال جدا خواهد شد و يا اگر در استقلال بماند، قطعا از حوزه اختيارات او بعنوان يک بازيکن و يا نهايتا يک کاپيتان کاسته خواهد شد.

منصوريان تصميمش در مورد رحمتي را گرفته است اما به خاطر اينکه پنجره نقل و انتقالات فعلا باز است نمي خواهد عجله کند. با اين حال او بزودي تصميمش را اعلام مي کند و هيات مديره نيز از وي حمايت خواهد کرد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن