آخرین اخبار
کد مطلب: 166686
مرگ يک گردشگر در آبشار راين کرمان
تاریخ انتشار : 1395/10/11 11:45:04
نمایش : 647
يک گردشگر که در منطقه آبشار راين در حال صعود بود، به طور "غيرعمد" سبب مرگ گردشگر ديگري شد.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از خبرگزاري ايسنا، اين گردشگر، خانمي 57 ساله از استان اصفهان بود که بر اثر برخورد يک قطعه سنگ با سرش که از زير پاي يکي از همنوردانش لغزيده بود، جان خود را از دست داده است.

اين سانحه پس از ساعت 9:40 دقيقه صبح روز پنجشنبه (نهم دي ماه) براي گروهي از گردشگران اصفهاني که پس از صرف صبحانه، در حال گشت و صعود در منطقه آبشار راين واقع در دامنه کوه هزار استان کرمان بودند، رخ داد. اين تور توسط يکي از آژانس هاي شهرستان نجف آباد اصفهان اجرا شده بود.

مرگ اين گردشگر "آني" اتفاق افتاد و فرد خاطي با وجود "غيرعمدي" بودن حادثه، به علت شکايت همسر متوفي هم اکنون در بازداشت به سر مي برد.

مقامات ميراث فرهنگي و گردشگري استان کرمان با تاييد اين خبر، اعلام کردند: نيروي انتظامي در حال پيگيري اين پرونده از طريق مراجع قضائي است.

آبشار راين يکي از جاذبه هاي گردشگري کرمان به شمار مي آيد که در مسير صعود به قله هزار، مرتفع ترين کوه اين استان قرار دارد و علاوه بر کوهنوردان، محل گشت گردشگران بسياري است که با وجود صعب العبور بودن مسير آبشار و قله، معمولا تجهيزات ايمن و کافي همراه ندارند.

منطقه آبشار راين با وجود آنکه محل آمد و شد گردشگران بسياري است، اما فاقد نگهبان، حفاظ و تابلوهاي ايمني و همچنين تجهيزات اورژانس است.

 

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن