آخرین اخبار
کد مطلب: 166683
بر خلاف وعده‌هاي شوراي فني؛
اشکاني تا جام جهاني کشتي فرنگي فرصت دارد
تاریخ انتشار : 1395/10/11 11:32:28
نمایش : 360
سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي برخلاف وعده‌ها و حمايت‌هاي ظاهري شوراي فني تنها تا جام جهاني ۲۰۱۷ فرصت دارد تا توان خود براي ماندن در اين سمت را ثابت کند.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، کشتي طوفان زده کشتي فرنگي بر خلاف آنچه تصور مي شد ،پس از المپيک ريو هم به ساحل آرامش نرسيد و تغيير و تحولات مديريتي نيز نتوانست اين رشته بحران زده را از موج هاي سهمگين شايعات و مسايل حاشيه اي خارج کند.

علي اشکاني که بعد از محمد بنا، سکان هدايت تيم ملي را در دست گرفت، هيچگاه فکر نمي کرد حمايت اعضاي شوراي فني را به اين زودي از دست بدهد. اين سرمربي جوان حساب ويژه اي روي وعده هاي آنچناني شوراي فني باز کرده بود که به او اين اجازه مي داد تا فرارسيدن بازيهاي آسيايي ۲۰۱۸ جاکارتا در شرايطي آرام و بي دغدغه به امور تيم ملي رسيدگي کند. اما اين فرصت خيلي کوتاه تر از آنچه شوراي فني اعلام کرده بود براي او به پايان رسيد و حتي از گوشه و کنار محافل کشتي خبر مي رسد، گزينه برکناري زودهنگام علي اشکاني هم در دستور کار نشسته هاي آتي شوراي فني قرار دارد!

اشکاني بعد از ناکامي دو ملي پوش اعزامي به رقابتهاي جهاني اوزان غير المپيکي در مجارستان با انتقادات فراواني روبرو شد و به يکباره در مواجهه با اظهارات تند و نقادانه اعضاي شوراي فني، خود را تک و تنها ديد. او حالا به خوبي متوجه شده خبري از آن وعده هاي روياگونه و اميدبخش شوراي فني نيست و فقط يک فرصت ديگر براي ماندن در راس امور تيم ملي دارد. فرصتي به نام رقابت‌هاي جام جهاني ۲۰۱۷ که اواخر سال جاري به ميزباني ايران برگزار مي‌شود و کسب هر نتيجه اي در اين رويداد بين المللي، حکم ماندن يا رفتن اشکاني را خواهد داشت.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن