آخرین اخبار
کد مطلب: 166682
در گفتگو با مهر عنوان شد:
رحمتي ظرفيت نيمکت‌نشيني را داشت/ جوان‌هاي استقلال خيلي خوب بودند
تاریخ انتشار : 1395/10/11 11:30:00
نمایش : 327
پيشکسوت باشگاه استقلال با بيان اينکه رحمتي ظرفيت نيمکت نشيني را داشت گفت: از نمايش استقلال برابر سپاهان لذت بردم و بارها به خاطر صحنه‌هاي جذاب اين بازي به وجد آمدم.

به گزارش بام ايران خبر ؛ علي جباري در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ديدار استقلال مقابل سپاهان در اصفهان اظهار داشت: اين تيم کجا و آن تيمي که در بازي‌هاي قبلي مي‌ديديم کجا؟ در استقلال يک انقلاب صورت گرفته و اين تيم به ايده آل نزديک شده است.

کاپيتان سابق استقلال ادامه داد: البته اين تيم بايد خيلي بهتر از اين شود. اما در مقايسه با بازي هاي اخير استقلال، اين بازي خيلي متفاوت بود و کاري کرد که من بعنوان يک پيشکسوت استقلال بارها در اين بازي احساساتم را بروز دهم. من که به اين تيم خيلي اميدوار شدم.

وي افزود: منصوريان بايد در تعطيلات نيم فصل هم هوشمندانه دو سه مهره به تيمش اضافه کند و هم بکوشد تا نقاط ضعف تيم را ترميم کند. حتما با ادامه اين روند استقلال به روزهاي اوج و بالاي جدول باز خواهد گشت.

پيشکسوت آبي‌ها اضافه کرد: جوانگرايي در استقلال بزرگترين ويژگي اين تيم در بازي ديروز بود. جوان‌هاي استقلال فوق العاده بودند و يکي از يکي بهتر. آنها انگيزه زيادي داشتند و باعث شدند روند حرکت تاکتيکي استقلال بهتر از بازي هاي گذشته شود.

جباري در خصوص نيمکت نشيني رحمتي در اين بازي گفت: رحمتي دروازه‌بان بزرگي هست و بزرگ هم خواهد ماند. يک بازي نيمکت نشيني نمي تواند توانايي هاي او را زير سئوال ببرد. اما هر دروازه بان بزرگي هم ممکن است  زماني به نيمکت نشيني و استراحت نياز داشته باشد.  

وي اضافه کرد: رحمتي با ظرفيت بالايي که داشت خيلي راحت اين موضوع را پذيرفت و همه ديدند که خودش حسيني را گرم کرد و به او روحيه داد.

جباري در خاتمه گفت: آبي‌ها همچنان در ساختار دفاعي‌شان ضعف‌هايي دارند که بايد براي نيم فصل دوم مرتفع شود. در بازي با نفت هم ديديم که گل‌هايي يک شکل خوردند و در بازي مقابل سپاهان هم ديديم که بارها مهاجمان سپاهان در موقعيت گل قرار گرفتند که درخشش حسيني باعث شد دروازه تيم باز نشود. 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن