آخرین اخبار
کد مطلب: 166667
اعلام آراي کميته انضباطي فدراسيون فوتبال؛
محروميت استقلال و تراکتورسازي از تماشاگر/ پرسپوليس جريمه نقدي شد
تاریخ انتشار : 1395/10/08 12:00:52
نمایش : 440
تيم‌هاي فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازي تبريز از سوي کميته انضباطي به انجام يک بازي بدون حضور تماشاگران محکوم شدند.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرگزاري مهر و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، کميته انضباطي آراي خود را در خصوص تخلف تيم هاي ليگ برتري و يک ديدار از جام حذفي صادر کرد.

توهين هواداران کار دست آبي‌ها داد
بر اين اساس ديدار دو تيم استقلال تهران و پديده مشهد در هفته چهاردهم برگزار شد و از سوي تماشاگران تيم استقلال تهران تخلفاتي مبني بر فحاشي رخ داد. تيم استقلال تهران به پرداخت ۶۰ ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

جريمه نقدي براي بازيکن و تيم پرسپوليس
ديدار تيم هاي ذوب آهن اصفهان و پرسپوليس تهران در هفته چهاردهم برگزار شد و از سوي کمال کاميابي نيا بازيکن تيم پرسپوليس تهران تخلفاتي مبني بر بي احترامي به ناظر بازي در پايان مسابقه رخ داد.  اين بازيکن طبق ماده ۶۶ آيين نامه انضباطي به ۱۰ ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد. همچنين تيم پرسپوليس تهران به خاطر پرتاب بطري و ساير اشيا از سوي تماشاگرانش به سمت نيمکت داور در دقيقه ۹۰، بايد مبلغ ۳۰ ميليون ريال جريمه نقدي پرداخت کند.

محروميت براي تماشاگران تيم استقلال تهران
مسابقه تيم هاي نفت تهران و استقلال تهران از سري رقابتهاي جام حذفي برگزار شد و از سوي تماشاگران تيم استقلال تخلفاتي مبني بر فحاشي به داور و سرمربي تيم حريف رخ داد. تيم استقلال تهران به يک جلسه از همراهي تماشاگرانش و پرداخت ۲۰۰ ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد. (اين راي قابل تجديد نظر است) محمد دانشگر بازيکن تيم نفت تهران به دليل توهين و فحاشي به تماشاگران تيم حريف يک جلسه از همراهي تيم خود محروم است و بايد ۴۰ ميليون ريال جريمه نقدي پرداخت کند. همچنين تيم نفت تهران به خاطر داشتن ۷ بازيکن اخطاري به پرداخت ۵۶ ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

جريمه نقدي براي صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان
رقابت تيم هاي فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان در حالي برگزار شد که از سوي تماشاگران تيم فولاد خوزستان تخلفاتي مبني بر پرتاب ۴ ترقه رخ داد. اين تيم به پرداخت ۷۰ ميليون ريال با توجه به سابقه در هفته دهم محکوم شد. غلامحسين اميني فر سرپرست تيم صنعت نفت آبادان به دليل اعتراض مکرر به داور و بي احترامي به وي که منجر به اخراجش شد، به يک جلسه محروميت از همراهي تيم خود و پرداخت ۲۰ ميليون ريال جريمه نقدي محکوم است. تيم فولاد خوزستان به دليل دادن شعارهاي تحريک آميز توسط تماشاگرانش بايد ۵۰ ميليون ريال جريمه نقدي پرداخت کند. اين تيم به تذکر هم محکوم شد و در صورت تکرار جرايم سنگين تري براي اين تيم در نظر گرفته مي شود. تيم صنعت نفت آبادان نيز به خاطر فحاشي تماشاگرانش به پرداخت ۷۰ ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

محروميت يک جلسه اي تماشاگران تيم تراکتورسازي تبريز 
تماشاگران تيم تراکتورسازي تبريز به دليل پرتاب گلوله هاي برفي به داخل زمين در ديدار برابر سپاهان اصفهان و فحاشي به داور بازي به يک جلسه محروميت از همراهي در ورزشگاه در اولين ديدار خانگي محکوم شدند. اين تيم با توجه به سوابق در هفته هاي ۵، ۸، ۹، ۱۱ و ۱۲ ليگ برتر به ۲۰۰ ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.(اين راي قابل تجديد نظر است)

رفع محروميت بازيکن تيم صنعت نفت آبادان
کميته انضباطي با ارسال نامه اي به باشگاه صنعت نفت آبادان اعلام کرد که با توجه به رضايت باشگاه سايپاي البرز، فعاليت رضا نوروزي بلامانع است.

محروميت بازيکن تيم صباي قم
کميته انضباطي با ارسال نامه اي به باشگاه صباي قم اعلام کرد که محمد باقر صادقي بازيکن اين تيم تا اطلاع ثانوي و کسب رضايت از همراهي تيم خود و حضور در مسابقات رسمي محروم است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن