آخرین اخبار
کد مطلب: 166666
احتمال جدايي رحمتي کم است/ دو دستيار منصوريان مي‌روند
تاریخ انتشار : 1395/10/08 11:55:40
نمایش : 360
مديرعامل باشگاه استقلال تهران با بيان اينکه احتمال جدايي سيدمهدي رحمتي از استقلال کم است، از حل مشکل اين بازيکن با مذاکره خبر داد و درباره جدايي دو عضو کادر فني هم توضيحاتي ارائه کرد.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، سيدرضا افتخاري در خصوص جلسه روز گذشته اش با عليرضا منصوريان و ليست خروجي تيم استقلال و اينکه گفته مي شود سيدمهدي رحمتي از اين تيم جدا مي شود، گفت: احتمال جدايي رحمتي کم است. او از سرمايه هاي استقلال است ولي اين اواخر به خاطر فشارهايي که به وي وارد شده بود، روحيه اش را از دست داده بود.

وي افزود: در رحمتي حالتهاي عصبانيت ديده مي شد که مورد اعتراض منصوريان هم قرار گرفته بود. منصوريان با اين بازيکن صحبت کرد. حتي در بازي با سپاهان به رحمتي بازي نداد تا به او تلنگري زده شود  و رحمتي حواسش را جمع کند.

مديرعامل باشگاه استقلال در ادامه تاکيد کرد: مشکل رحمتي از طريق مذاکره حل مي شود.

افتخاري همچنين درباره زمان بازي برگشت با پرسپوليس در ليگ برتر تصريح کرد: ما با تاريخ دربي مشکل داريم. فاصله ديدار ما با السد قطر در ليگ قهرمانان آسيا با بازي با پرسپوليس کوتاه است و بايد دربي به زمان ديگري موکول شود.

مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين سئوال که آيا تصميم ديگري در جلسه روز گذشته با منصوريان گرفته شد يا خير؟ گفت: بر اساس تصميماتي که گرفتيم، مقرر شد در کادر فني کاهش نيرو داشته باشيم چون تعدادشان زياد است و اين براي باشگاه هزينه دارد.

افتخاري تصريح کرد: با شرايطي که باشگاه دارد نمي توانيم به اين شکل ادامه بدهيم و به همين دليل منصوريان بايد حداقل دو نفر از اعضاي کادر را از ليست خارج کند.

مديرعامل باشگاه استقلال در پايان حضور مربي جديد در تيم فوتبال اين باشگاه را منتفي دانست و گفت: بحث تقويت کادر فني مطرح نشد. منصوريان اعلام کرد نيازي به مربي جديد ندارد و شرايطش خوب است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن