آخرین اخبار
کد مطلب: 166658
گذرِ «هفت جاده» از گردشگري ايران و روسيه
تاریخ انتشار : 1395/10/07 13:10:24
نمایش : 632
اولين شماره از فصلنامه #گردشگري «هفت جاده» با توجه ويژه به فرصت ها و چشم انداز گردشگري ميان #ايران و #روسيه منتشر شد.

به گزارش بام ايران خبر؛ فصلنامه گردشگري «هفت جاده» در آغاز راه و براي اولين شماره، به توسعه گردشگري ميان ايران و روسيه، معرفي جاذبه هاي توريستي دو کشور، مشترکات فرهنگي، مراسم ها، سنت ها، شهرهاي پربازديد، و ... پرداخته است.

اين فصلنامه با رويکردي نو نسبت به نمايش جاذبه هاي گردشگري در ايران و پردازشي مفصل به تصاوير ثبت شده از بهترين عکاسان اين حوزه، ضمن به تصوير کشيدن زيبايي هاي کشورمان، به بررسي زيباشناسانه کشور در غالب عکس ها پرداخته است.

«هفت جاده» در هر شماره مشترکات فرهنگي، هنري، اقتصادي، گردشگري و ... ميان ايران و ساير کشورها را بررسي خواهد کرد که در شماره نخست، کشور روسيه به عنوان مقصد گردشگري رو به توسعه براي مسافران ايراني مورد توجه بوده است.

در بخش معرفي ايران براي مخاطبان روس، اين فصلنامه به معرفي خليج فارس، سافاري و اسکي در ايران، يلدا و نوروز، عروسي ترکمن ها، مراسم عروسي در بلوچستان، رقص کُردي، لباس هاي سنتي، گردشگري در زيرزمين و قنات ها، آشنايي با اصفهان، کيش، يزد، کرمان و ... پرداخته است.

همچنين معرفي هتل ها و سوغات روسيه، کلمات و واژه هاي مشترک ميان دو زبان فارسي و روس، لباس هاي سنتي روسيه، آشنايي با شهرهاي مسکو و سوچي و اشاره به برگزاري جام جهاني در روسيه از جمله مطالبي هستند که براي مخاطبان فارسي زبان و سفردوستان ايراني در نظر گرفته شده است.

اين فصلنامه ي دوزبانه به مدير مسئولي آرشين بختياري و سردبيري پريسا رقمي و با مديريت هنري سيوا شهباز در 250 صفحه تمام گلاسه به قيمت 25 هزار تومان براي دوستداران سفر و علاقه مندان حوزه گردشگري در دسترس خواهد بود.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن