آخرین اخبار
کد مطلب: 166653
در گفتگو با مهر عنوان شد؛
شوک بزرگ منصوريان به رحمتي/ خودش بخواهد رضايتنامه‌اش را مي‌دهيم!
تاریخ انتشار : 1395/10/07 12:47:37
نمایش : 403
سرمربي تيم فوتبال استقلال با بيان اين که مهدي رحمتي همچنان يکي از برترين دروازه بانان ايران به لحاظ فني است، گفت: احساس کرديم که او در اين مقطع زماني نياز به يک تلنگر دارد.

به گزارش  بام ايران خبر به نقل از خبرنگار مهر، عليرضا منصوريان در استقلال يک انقلاب ايجاد کرد و با استفاده از چند بازيکن جوان در ترکيب ثابت تيمش در اصفهان بهترين عملکرد اين تيم در فصل جاري را به نمايش گذاشت، وجود يکسري دلخوري‌ها از رحمتي را هم کتمان نمي کند.

منصوريان در اين خصوص به خبرنگار مهر، گفت: هر بازيکني ممکن است در يک مقطع نياز به تلنگر و شوک داشته باشد. رحمتي هم با تشخيص کادر فني و در راس آن خود بنده در اين مقطع نياز به تلنگر داشت.

سرمربي استقلال گفت: کمک کردن به بازيکنان فقط اين نيست که در هر شرايطي بازي کند. بعضي اوقات بهترين کمک به يک بازيکن اين است که به او بازي داده نشود. هيچ مربي نمي‌خواهد تيم خودش نتيجه نگيرد و مربيان تصميمات مسئولانه اي که در قبال بازيکنانشان مي گيرند صرفا در راستاي بهبود شرايط تيمي است. هميشه منافع يک تيم به منافع يک بازيکن ارجحيت دارد.

وي افزود: من به شخصه دنبال جدايي رحمتي از استقلال نيستم، اما اگر خودش رضايتنامه بخواهد به او رضايتنامه مي‌دهيم. 

منصوريان گفت: استقلال يک تيم بزرگ است و نامش از هر بازيکن و حتي مربي بزرگ تر است. من در اين مقطع امانت دار ميليون ها هوادار استقلال هستم و وظيفه دارم به بهترين‌ها، آماده ترين‌ها و منضبط ترين‌ها بازي بدهم. به اندازه کافي به خاطر اشتباهات فردي و بي انضباطي‌هاي فني امتياز از دست داده‌ايم و من ديگر نمي‌توانم اينرا تحمل کنم. همه بازيکنان استقلال که از اين به بعد در خدمت شان هستيم بايد بدانند که گارانتي بازي ندارند و تنها در صورتي که از نظر فني و انضباط فردي و تيمي مورد تاييد باشند در ترکيب نهايي جاي دارند.

سرمربي استقلال در خصوص نقل و انتقالات اين تيم نيز اظهار داشت: چند بازيکن هستند که شايد براي خودشان هم بهتر باشد فوتبال شان را در تيم هاي ديگر دنبال کنند. چون ممکن است در نيم فصل دوم هم شرايط بازي نداشته باشند يا خيلي کم به آنها بازي برسد. نقل و انتقالات نيم فصل اتفاق عجيبي در هيچ تيمي نيست. استقلال هم خروجي دارد و هم ورودي. اما تا زماني که اين اسامي با مدير باشگاه فيکس نشده باشد نام آنها رسانه‌اي نمي‌شود. ضمن اين که رسانه کردن اين موضوع نيز در صورت صلاحديد از طريق رسانه هاي رسمي باشگاه انجام مي‌شود. 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن