آخرین اخبار
کد مطلب: 166644
سردار غيب‌پرور:
۹ دي باطل السحر فتنه بود/ لغزش‌هاي برخي خواص
تاریخ انتشار : 1395/10/06 13:50:06
نمایش : 493
رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: برخي خواص انقلاب اسلامي به خاطر تحليل هاي غلط عملاً از خط ولايت فاصله گرفته و در فتنه‌هايي که پيش آمده دچار لغزش هاي غير قابل جبراني شده‌اند.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرگزاري مهر، سردار غلامحسين غيب‌پرور رئيس سازمان بسيج مستضعفين با تأکيد بر اينکه نظام اسلامي از بدو پيروزي خود در بهمن ۱۳۵۷ همواره در معرض تهديدات دشمنان بيروني و برخي عوامل داخلي آنان بوده است، گفت: برخي خواص انقلاب اسلامي به خاطر تحليل هاي غلط عملاً از خط ولايت فاصله گرفته و در فتنه‌هايي که پيش آمده دچار لغزش هاي غير قابل جبراني شده‌اند.

وي با اشاره به حوادث پس از انتخابات رياست جمهوري سال ۱۳۸۸ افزود: اگر تدابير حکيمانه رهبر معظم انقلاب اسلامي و حضور مردم و بسيجيان در مقابل آن فتنه عظيم و خصوصاً در ۹ دي‌ماه ۱۳۸۸ نبود، امروز سرنوشت انقلاب و کشور طور ديگري رقم مي خورد.

غيب پرور تاکيد کرد: دشمنان نظام اسلامي با حربه نخ نماي اختلاف افکني در فتنه ۱۳۸۸ به دنبال برانداري جمهوري اسلامي ايران بودند.

جانشين فرمانده کل سپاه در امور بسيج، نهم ديماه را جلوه‌اي از برکات الهي بر اين ملت دانست و گفت: ۹ دي ماه باطل السحر فتنه بود که در آن ايام، پس از ماه‌ها تبليغات سنگين عليه نظام و انقلاب اسلامي هنگامي مردم احساس کردند که هدف از آشوب هاي خياباني اسلام و اصل نظام اسلامي است، با حضوري کم نظير وحدت و انسجام خود را به رخ بدخواهان اين ملت کشيدند.

غيب پرور در ادامه ضمن تأکيد بر گراميداشت هر ساله اين روز به عنوان يوم الله تصريح کرد: همانطور که در ۹ دي ۱۳۸۸ امت حزب الله و بسيجيان جان برکف اين روز را به نماد وحدت پيرامون اسلام و ارزش هاي اسلامي تبديل کردند، امسال نيز مردم بيدار در اقصي نقاط کشور با برگزاري مراسم مختلف و جلسات روشنگرانه، آمادگي خود را براي دفاع از ولايت و نظام اسلامي نشان خواهند داد.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين ضمن اعلام آمادگي بسيج براي همکاري با دستگاه هاي مختلف براي حل مشکلات کشور افزود: مردم ولي نعمتان انقلاب هستند و با حضور مردم است که مشکلات کشور حل شده و تهديدات عليه آن دفع مي‌شوند.

غيب پرور در پايان با تأکيد بر هوشياري کامل بسيجيان مقابل فتنه هاي احتمالي آينده گفت: تمامي بسيجيان در اطاعت از امام خامنه اي ولي امر مسلمين جهان و دفاع از کيان ايران اسلامي و حفظ منافع ملي لحظه اي درنگ نخواهند کرد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن