آخرین اخبار
کد مطلب: 166633
اسامي بازيکنان مد نظر پرسپوليس مشخص شد/ آخرين وضعيت حضور سروش
تاریخ انتشار : 1395/10/05 08:23:35
نمایش : 467
سرپرست باشگاه پرسپوليس در تشريح آخرين وضعيت اين تيم براي حضور در ادامه رقابت هاي ليگ برتر گفت: فهرست بازيکنان مد نظر کادر فني مشخص و مذاکره با برخي از آنها آغاز شده است.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرنگار مهر، علي اکبر طاهري با اشاره به صدرنشيني پرسپوليس در پايان نيم فصل اول شانزدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر گفت: خدا شکر که زحمات پيکره باشگاه با يک کار تيمي خوب مديريت شد و به صدرنشيني تيم در پايان نيم فصل منجر شد. اين کار جمعي بود که جاي تشکر دارد از همه عوامل که از صميم دل پرسپوليس را حمايت کردند. از هواداران پرسپوليس هم تشکر مي کنم. 

طاهري در مورد وضعيت اميد عاليشاه و احمد نوراللهي دو بازيکن سرباز اين تيم گفت: طبيعتا در ابتداي فصل مربي روي بازيکنان برنامه ريزي مي کند اما در هفته هاي اخير جدايي اين دو بازيکن به خاطر گذراندن خدمت سربازي قطعي شد. البته نوراللهي سه سال با پرسپوليس قرارداد دارد و عاليشاه هم تا پايان فصل قرارداد داشت با اين حال جدايي آنها از تيم ما قطعي است.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد فهرست بازيکنان مد نظر کادر فني براي ادامه ليگ برتر و فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا گفت:  اسامي بازيکنان مد نظر را برانکو در اختيار ما گذاشته است. در جلسه هيات مديره هم اين نفرات بررسي شد و مذاکره با برخي نيز آغاز شده است.

وي در مورد حضور سروش رفيعي که در محل اردوي سرخپوشان نيز حاضر شده است گفت: در هتل که شام را کنار بازيکنان صرف کرديم تا تشکري از آنها داشته باشيم، سروش رفيعي هم آمد و کنار ما بود اما هنوز حضورش قطعي نيست. به محض اينکه اين اتفاق بيفته به اطلاع هواداران خواهيم رساند.

طاهري در مورد پيشنهاد تيم چيني به محمد انصاري و دعوتنامه اي که ارسال شده است گفت: در اين دعوتنامه همخواني در مسئوليت ها و اسامي افراد وجود نداشت. توصيه کرديم به انصاري که از اين مسائل دوري کند تا بتواند کارش را در زمين انجام دهد. نمي خواستيم اين اتفاقات روي کار تيمي اش تاثيرگذاشته شود. اگر پيشنهادي هم باشه قطعا ما بررسي خواهيم کرد. فعلا برنامه اي براي انتقال انصاري نداريم.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد دو بازيکن اوکرايني که عنوان شده يکي از آنها جدا شده است گفت: اوکرايني ها فعلا هر دو هستند. البته آقاي برانکو دارند صحبت مي کنند که بعدا در موردش صحبت خواهيم کرد. 

طاهري در مورد اينکه آيا اسامي بازيکنان ورودي پرسپوليس براي نيم فصل مشخص شده است گفت: ليست ورودي ها داده شده و مشخص است اما چون با باشگاه هاي خودشان قرارداد دارند درست نيست که فعلا با آنها وارد مذاکره شويم. بعد از بازيهاي ليگ با آنها و باشگاه هشان وارد مذاکره مي شويم. 

سرپرست پرسپوليس در مورد تهديد خطر کسر امتياز نيز گفت: بحث کسر امتياز به خاطر محکوم شدن ما در ميادين بين المللي وجود دارد. اگر جرايم در نظر گرفته شده در زمان خودش پرداخت نشود ممکن است که خطر کسر امتياز پرسپوليس را تهديد مي کند اما بخش حقوقي ما مدام در حال پيگيري است و تا اينجا به خوبي مديريت شده است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن