آخرین اخبار
کد مطلب: 166617
مهار بيش از 80 درصد قاچاق سوخت در هرمزگان/ کشف 64 تن و 246 کيلو انواع مواد مخدر در 9 ماهه نخست سال جاري
تاریخ انتشار : 1395/10/03 13:45:30
نمایش : 568
وزير کشور با اشاره به موفقيت هاي هرمزگان در زمينه کشفيات مواد مخدر و قاچاق کالا اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته در اين استان بيش از 80 درصد قاچاق سوخت در هرمزگان کنترل و مديريت شده است.

به گزارش بام ايران خبر ؛ به نقل از نداي ساحل؛ عبدالرضا رحماني فضلي، وزير کشور به همراه  جاسم جادري استاندار هرمزگان از کشفيات نيروي انتظامي استان هرمزگان در زمينه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز بازديد کرد.

وزير کشور و جانشين فرماندهي کل قوا در نيروي انتظامي در اين بازديد که در محل فرماندهي انتظامي استان هرمزگان انجام شد با آخرين دستاوردها و کشفيات نيروي انتظامي هرمزگان آشنا شد.

در 9 ماهه نخست سال جاري 64 تن و 246 کيلو انواع مواد مخدر توسط نيروي انتظامي در هرمزگان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزايش داشته است.

همچنين در اين مدت 533 ميليارد و 868 ميليون تومان انواع کالاي قاچاق توسط نيروي انتظامي هرمزگان کشف شده که افزايش 25 درصدي نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

توسعه روش هاي کنترل الکترونيکي موجب کاهش قاچاق کالا مي شود

عبدالرضا رحماني فضلي، وزير کشور پس از بازديد از کشفيات نيروي انتظامي استان هرمزگان در زمينه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز گفت: در نشست شوراي تامين استان هرمزگان گزارش خوبي از عملکرد دستگاه هاي امنيتي و انتظامي استان ارائه شد.

وي افزود: هرمزگان از استان هاي بسيار امن کشور است و آرامش بسيار خوبي در اين استان وجود دارد و ميزان جرائم عمومي از جمله انواع سرقت هاي خرد و کلان و قتل در اين استان کاهش يافته و در مقابله با اشرار نيز اين استان توفيقات خوبي داشته است.

وزير کشور اظهار کرد: همچنين موفقيت هاي هرمزگان در زمينه کشفيات مواد مخدر و قاچاق کالا بسيار چشمگير بوده است.

وي با بيان اينکه در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت نيز در هرمزگان موفقيت هاي خوبي به دست آمده است، تصريح کرد: با اقدامات صورت گرفته در اين استان بيش از 80 درصد قاچاق سوخت در هرمزگان کنترل و مديريت شده که از تلاش هاي استاندار هرمزگان به عنوان رئيس شوراي تامين استان و نيروهاي انتظامي و امنيتي براي به دست آوردن اين توفيقات قدرداني مي کنم.

رحماني فضلي همچنين با بيان اينکه گمرک با الکترونيکي کردن سيستم ها طي يک سال و نيم اخير در مبارزه با قاچاق موفقيت هايي به دست آورده است، خاطرنشان کرد: بايد روش هاي کنترل الکترونيکي در راستاي مبارزه و کاهش قاچاق کالا از طريق مبادي رسمي در گمرکات توسعه يابد.

 

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن