آخرین اخبار
کد مطلب: 166608
در حرکتي قابل تقدير
قهرمان کشتي فرنگي جهان مدال خود را به کشتي‌گير نونهال ايذه‌اي اهدا کرد
تاریخ انتشار : 1395/10/01 13:32:46
نمایش : 720
رامين طاهري و رضا اسدپور از امير کياني قلعه سردي کشتي‌گير نونهال ايذه‌اي، که بر اثر سانحه تصادف دچار ضايعه بينايي شده بود، عيادت کردند.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از عصر ايذه، در اين ديدار ، رضا اسدپور که سابقه قهرماني جوانان جهان در رشته کشتي فرنگي را داشت، مدال طلاي خود را به اميررضا کياني اهدا کرد تا اين نونهال ايذه اي، با روحيه بيشتري مراحل درمان خود را سپري کند.

رامين طاهري، فرنگي کار جوان و با اخلاق ايذه اي نيز در اين ديدار حضور داشت و با اين کار انگيزه دو چنداني به اميررضا کياني داده شد.

اميررضا کياني که شايد در ذهن کوچک خود، رضا اسدپور و رامين طاهري را الگوي ورزشي خود قرار داده بود با حضور اين پهلوانان لبخندي از سر رضايت بر لب داشت.

photo_2016-12-21_10-00-47

اين کشتي گير نونهال ايذه اي، چندي پيش در سانحه اي دلخراش يک دستگاه موتور سيکلت با او برخورد مي کند و متاسفانه يک چشم خود را از دست داد، خبرنگار عصرايذه براي پيگيري وضعيت وي با پدر اميررضا به گفت و گو پرداخت.

صداقت کياني، پدر اميررضا در اين باره گفت: از اقدام اين دو پهلوان تشکر مي‌کنم زيرا با اين کارشان پسرم را خيلي خوشحال کردند.

وي درخصوص حادثه رخ داده براي پسرش عنوان کرد: حدود يک ماه پيش، يک موتورسوار با اميررضا تصادف کرد ، بعد از اقدامات اوليه، وي را براي تکميل درمان به شيراز منتقل کرديم و‌چندين عمل روي چسم‌هايش صورت گرفت.

 

photo_2016-12-21_10-06-29

کياني در ادامه گفت: در اطراف چشم راست اميررضا چند شکستگي وجود داشت که پزشکان پلاتين گذاري کردند، روي چشم چپش نيز که قدري بيشتر دچار حادثه شده بود نيز چند عمل انجام شد و بايد حدود دوماه ديگر براي تکميل درمان به شيراز و‌پزشک معالجش مراجعه کنيم که ان‌شالله چشم چپ اميررضا نيز به وضعيت مطلوب برسد.

وي در پايان از تمام کساني که جوياي احوال اميررضا شده بودند نيز تشکر و قدرداني کرد و اظهار داشت: از مسئولين خواهش مي‌کنم سر و ساماني به وضعيت موتورسيکلت‌هاي سطح شهر بدهند، چطور يک شخص بدون گواهينامه و بيمه سوار موتور سيکلت مي‌شود؟ پسر من دچار حادثه شد اما از همه مي‌خواهم کاري کنند تا ديگر شاهد حوادثي مانند سانحه تصادف اميررضا نباشيم.

انتهاي پيام/*

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن