آخرین اخبار
کد مطلب: 166607
بازي هاي هفته پاياني نيم‌فصل اول ليگ برتر
پرسپوليس قهرمان نيم‌فصل مي‌شود؟/ پرسپوليس - سياه‌جامگان حساس ترين بازي آخر هفته
تاریخ انتشار : 1395/10/01 13:28:53
نمایش : 639
هفته پاياني نيم‌فصل اول ليگ برتر فوتبال روز جمعه با برگزاري 3 ديدار آغاز مي‌شود که در مهم‌ترين ديدار پرسپوليس به مصاف سياه‌جامگان مي‌رود.
به گزارش بام ايران خبر به نقل از  شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ هفته پاياني نيم‌فصل اول ليگ برتر فوتبال روز جمعه با برگزاري 3 ديدار آغاز مي‌شود. در مهم‌ترين ديدار اين هفته، تيم فوتبال پرسپوليس ميزبان سياه‌جامگان است.

جمعه 3 دي 95

ساعت 15، ورزشگاه شهداي شهر قدس
پيکان - فولاد خوزستان/ نبرد همسايه‌ها

تيم‌هاي فوتبال پيکان و فولاد خوزستان سرنوشت تقريباً مشابهي در ليگ برتر شانزدهم داشته‌اند. پيکان و فولاد به ترتيب 6 و 5 هفته در حسرت اولين پيروزي فصل سوختند. سپس هر دو تيم روندي صعودي را در پيش گرفتند. حالا فولاد و پيکان با امتيازات مشابه به ترتيب رتبه‌هاي پنجم و ششم جدول رده‌بندي را در اختيار دارند. شاگردان نعيم سعداوي 11 هفته است که طعم شکست را نچشيده‌اند و در 3 ديدار اخير خود هم به پيروزي رسيده‌اند. از سوي ديگر پيکان دو ديدار اخير خود را با بردهاي ميلي‌متري يک بر صفر پشت سر گذاشته و اميدوار است نيم‌فصل اول را با پيروزي به اتمام برساند. هر يک از اين دو تيم در صورت پيروزي و البته با کمي خوش‌شانسي مي‌توانند به رتبه سوم جدول صعود کنند.

ساعت 15:15، ورزشگاه آزادي
پرسپوليس - سياه‌جامگان/ «پروفسور» و «خداداد» به هم رسيدند

پرسپوليس براي کسب عنوان قهرماني نيم‌فصل و سياه‌جامگان براي فرار از منطقه خطر در جدول رده‌بندي به پيروزي در اين بازي نياز دارند. از سوي ديگر احمد نوراللهي و اميد عاليشاه براي آخرين بار مي‌توانند پيراهن سرخ‌پوشان پايتخت را بر تن کنند اما اتفاقي که شايد تمامي اين مسائل را تحت‌الشعاع قرار دهد، تقابل برانکو ايوانکوويچ و خداداد عزيزي است. «حماسه‌ساز ملبورن» در پاس روزهاي خوبي را مي‌گذراند اما برانکو، سرمربي وقت تيم ملي فوتبال کشورمان او را به تيم ملي دعوت نمي‌کرد. در نهايت «پروفسور» مقابل رسانه‌ها و فوتبال‌دوستان تسليم شد و عزيزي را دعوت کرد. حالا اين دو در قامت مربي و با شرايطي کاملاً متفاوت مقابل همديگر قرار مي‌گيرند. پرسپوليس در حال حاضر با 29 امتياز صدرنشين است و براي مسجل کردن قهرماني خود در نيم‌فصل بايد در اين ديدار پيروز شود. از سوي ديگر سياه‌جامگان پس از 8 هفته موفق شد هفته گذشته ماشين‌سازي را شکست دهد و تا حدودي از انتهاي جدول فاصله بگيرد.

ساعت 15:15، ورزشگاه غدير اهواز
استقلال خوزستان - صباي قم/ «صمد» 30 تايي مي‌شود؟!

صباي قم در حال حاضر با کسب تنها 9 امتياز از 14 بازي در رتبه ماقبل پاياني جدول قرار گرفته و يکي از دو گزينه اصلي سقوط به ليگ دسته يک است. صمد مرفاوي در 29 بازي اخير ليگ برتري خود تنها يک بار طعم پيروزي را چشيده است و زمزمه‌هايي مبني بر اخراج او شنيده مي‌شود. از سوي ديگر مدافع عنوان قهرماني 6 ديدار است که نتوانسته به پيروزي برسد و به رتبه يازدهم جدول سقوط کرده است. بازيکنان و مربيان استقلال خوزستان پس از اين ديدار در خصوص آينده خود تصميم مي‌گيرند و در صورت عدم دريافت مطالبات خود احتمال جدايي ستاره‌هاي اين تيم وجود دارد.

انتهاي پيام/ط
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن