آخرین اخبار
کد مطلب: 166597
امنيت در گيلان؛ ارمغاني براي گردشگران
تاریخ انتشار : 1395/09/30 11:51:46
نمایش : 627
معاون #گردشگري استان #گيلان گفت: فراهم بودن شرايط ايمن براي گردشگران گيلان مزيتي مهم در حوزه #گردشگري است.

به گزارش بام ايران خبر ؛ نشست بررسي مسايل و مشکلات دفاتر خدمات مسافرتي و راهنمايان گردشگري با حضور معاون پليس امنيت اخلاقي استان برگزار شد.

در اين نشست حميدرضا آذرپور با تاکيد بر اينکه "امنيت" مهم ترين شاخصه گردشگري است، اظهار کرد: گردشگري صنعتي فرابخشي است که در سايه امنيت شکل مي گيرد.

وي بر لزوم فراهم آوردن شرايط ايمن براي گردشگران گيلان تاکيد کرد و گفت: يکي از مهم ترين مسائل در بحث گردشگري استان اجراي تورهاي غيرمجاز است که در اين بخش افرادي بدون داشتن تخصص هاي لازم و اخذ مدارک قانوني مبادرت به تورگرداني مي کنند.

آذرپور با بيان مراحل و چارچوب قانوني برگزاري تور و نيز نحوه انتخاب راهنمايان؛ به اقدامات نظارتي در اين خصوص اشاره کرد و افزود: در صورت بروز تخلف در قوانين هنگام اجراي تور، تمديد سالانه کارت راهنماي خاطي امکان پذير نخواهد بود.

اين مسئول گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته از سوي دفاتر خدمات مسافرتي و آمار تورهاي برگزار شده را ارائه نمود و با تاکيد بر ضرورت آشنايي با قوانين و مقررات موجود؛ خواستار برگزاري کارگاه آموزشي ويژه با حضور معاونت پليس امنيت اخلاقي و معاونت پليس پيشگيري، راهنمايان گردشگري و مديران دفاتر خدمات مسافرتي گيلان شد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن