آخرین اخبار
کد مطلب: 166596
قاسمي با محکوميت ترور سفير روسيه:
تنها راه مبارزه با تروريسم وحدت ملتها وپرهيز از تفکيک تروريستهاست
تاریخ انتشار : 1395/09/30 11:48:37
نمایش : 492
سخنگوي وزارت خارجه تروريسم را همبستگي و اتحاد تمام ملت ها و دولت هاي جهان براي يک مبارزه بي امان و بدون تفکيک تروريسم به خوب و بد و عدم بکارگيري استانداردهاي دوگانه عليه تروريسم دانست.

به گزارش بام ايران خبر به نقل از  خبرگزاري مهر، بهرام قاسمي سخنگو و رئيس مرکز ديپلماسي عمومي و رسانه اي وزارت امورخارجه کشورمان حمله به سفير  فدراسيون روسيه در آنکارا که منجر به کشته شدن وي شد را قويا محکوم کرد.

 قاسمي ضمن ابراز همدردي با دولت و ملت روسيه و خانواده ديپلمات ارشد اين کشور، با ددمنشانه توصيف کردن اين اقدام پليد اظهار داشت: اين عمل جنايتکارانه بيانگر آن است که تروريست هاي وابسته به جريانات افراطي و تکفيري به هيچيک از معيارها، موازين و حقوق بين المللي پايبند نيستند و با هدف ايجاد اختلاف ميان کشورها و ناامني و بي ثباتي هر چه بيشتر در منطقه ، مبادرت به اين گونه اقدامات وحشيانه مي نمايند.

 سخنگوي وزارت امور خارجه کشورمان تنها راه درمان اين پديده شوم و نفرت انگيز قرن و عصر حاضر يعني تروريسم را همبستگي و اتحاد تمام ملت ها و دولت هاي جهان براي يک مبارزه بي امان و بدون تقسيم بندي و تفکيک تروريسم  به خوب و بد و عدم بکارگيري استاندارد هاي دو گانه عليه تروريسم و افراط دانست و تاکيد کرد: جمهوري اسلامي ايران تا ريشه کني کامل اين پديده شوم در کنار دولت ها و ‌ملت هاي منطقه و جهان خواهد ايستاد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن