آخرین اخبار
کد مطلب: 166579
ابهام بزرگي که پرسپوليسي ها مطرح کردند؛ قطع سهميه بازيکنان سرباز تراکتورسازي، دروغ يا واقعيت؟
تاریخ انتشار : 1395/09/29 10:27:59
نمایش : 590
شايعه شده که از فصل آينده تراکتورسازي اجازه جذب بازيکنان سرباز را نخواهد داشت که اين مسئله يک ابهام بزرگ براي قرمزهاي پايتخت به همراه دارد.
به گزارش بام ايران خبر به نقل از  نامه نيوز، احمد نورالهي در شرايطي که مي توانست تا پايان فصل از معافيت تحصيلي استفاده کند قصد دارد سرباز شود و به تراکتورسازي تبريز برود.
 
همزمان با وي اميد عاليشاه که برخلاف نورالهي بازيکن فيکس پرسپوليس بوده و فقط يکي دو بازي نيمکت نشين شد هم قصد دارد با قطع معافيت تحصيلي راهي خدمت سربازي شود و مقصد احتمالي او هم تراکتورسازي خواهد بود.
 
پرسپوليسي ها که اميدوارند حداقل عاليشاه را از دست ندهند با شايعه احتمال سرباز شدن علي عليپور هم مواجه شده اند و اين سوال براي شان مطرح شده که چرا همه براي سرباز شدن عجله دارند و اگر اينقدر مشتاق بودند چرا در ابتداي فصل چنين تصميمي نگرفتند و حالا در ميانه راه تيم خود را رها مي کنند.
 
براي توجيه اين اتفاق يک شايعه عجيب مطرح شده است؛ اينکه احتمالا تراکتورسازي از فصل آينده سهميه بازيکنان سرباز نخواهد داشت و اگر بازيکنان نيم فصل به اين تيم نروند، فصل آينده احتمالا بايد در تيم هاي نظامي ليگ يک(اگر ملوان صعود نکند) بازي کنند و ا دور خارج مي شوند و جام جهاني را هم از دست مي دهند.
 
حالا يک ابهام براي پرسپوليسي ها بوجود آمده است و مي گويند چه کسي اين شايعه را به راه انداخته و تا چه اندازه صحت دارد. آيا واقعا سهميه تراکتورسازي قطع مي شود يا اينکه شايعه اي کذب براي تحريک بازيکنان پرسپوليس و تضعيف اين تيم مطرح شده است؟
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن