آخرین اخبار
کد مطلب: 166552
ثبت رکورد جهاني «هولاهوپ» توسط جوان قائم‎شهري +تصاوير
تاریخ انتشار : 1395/09/24 11:41:59
نمایش : 750
جوان ورزشکار قائم شهري رکورد چرخش مداوم حلقه دور کمر (هولاهوپ) را شکست و رکورد 12 ساعت چرخش مداوم و 50 کيلومتر حرکت در اين حالت را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش بام ايران خبر ؛  به نقل از قائم‌آنلاين، ميلاد رضايي جوان قائم‌شهري توانست با پيمودن 50کيلومتر در طول 12 ساعت با چرخش مداوم حلقه کمر(هولاهوپ) رکورد اين حرکت را به نام خود ثبت کند.


اين ورزشکار قائم‌شهري دوشنبه بعد از نماز صبح از عمارت شهرداري اين شهر کار خود را آغاز کرد و تا اذان مغرب و عشا و با طي کردن مسافت 50 کيلومتري در سطح شهر قائم‌شهر رکورد اين رشته را به نام خود ثبت کند.

ميلاد رضايي جوان 26 ساله قائم‌شهري که رکورد خود را ارتقا داد، پس از اتمام و ثبت رکورد، اين اقدام خود و ثبت رکوردش را به خانواده اولين شهيد مدافع حرم شهرستان قائم‌شهر «محمد بلباسي» تقديم کرد.

ميلاد رضايي در گفت‌وگو با خبرنگار قائم‎آنلاين، اظهار کرد: شهرداري و شوراي شهر قائم‌شهر حمايت خوبي را از ثبت رکورد انجام دادند و کمک بسيار شاياني را از رسيدن به اين رکورد کردند.

وي افزود: رکورد قبلي اين حرکت به نام بنده بود و 45 کيلومتر را در 10 ساعت طي کرده بودم و اکنون اين رکورد را ارتقا دادم و به 50 کيلومتر در 12 ساعت رساندم و توسط هيئت ورزش همگاني کشور با فرستادن نماينده اين اقدام را تاييد و ثبت کرد.

دارنده رکورد جهان در رشته هولاهوپ بيان کرد: اين رکورد را به شهداي مدافع حرم که امنيت کشور را مديون آنان هستيم تقديم مي‌کنم و به نمايندگي از خانواده‌هاي شهداي مدافع حرم آن را به خانواده شهيد محمد بلباسي اهدا کردم.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن